190226 TelekartPrilad 0Вітчизняна компанія «Телекарт-Прилад» розробила сучасний комплекс апаратури внутрішнього зв'язку і комутації (АВЗК) для бронетехніки на потребу Збройних сил України.

 

 

 

Представлена на виставці «Зброя та Безпека-2018» система, являє собою свого роду конструктор, варіації якого можуть бути застосовані на різних типах машин (лінійній, командирській або КШМ).

 

Новина по темі: УНІВЕРСАЛЬНЕ МОБІЛЬНЕ РОБОЧЕ МІСЦЕ ОПЕРАТОРА ДЛЯ ЗСУ ВІД «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» (ВІДЕО)


Наразі були пройдені всі державні випробування розробленої платформи, в тому числі й на новій український броньованій командно-штабній машині (КШМ) БТР-70ДИ-02 «Свитязь». Апаратура показала повну інтеграцію і сумісність з сучасними цифровими радіостанціями Harris, Motorola та Aselsan, які застосовуються у Збройних силах України.

 


Варто зазначити, що все програмне забезпечення АВЗК написано вітчизняними фахівцями, а всі компоненти платформи серійно виробляються на потужностях «Телекарт-Прилад». Також українська розробка дозволяє підключати до неї й додаткові сервери, що дозволяє створити на її базі більш потужні цифрові платформи для тактичних ланок сухопутних військ.

 

Новина по темі: ТОВ «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» ОСВОЇЛО РЕМОНТ І МОДЕРНІЗАЦІЮ СКП-11


За словами представників «Телекарт-Прилад», їхня розробка значно дешевша за світові аналоги, при цьому в окремих випадках навіть перевершує закордонні зразки за функціоналом.

 

Варто додати, що підприємство розробило й нову радіорелейну станцію, яка на даний момент масово поставляється в Генштаб і Міністерство обороні України.

 

190226 TelekartPrilad 1

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Публікація по темі: ООО «Телекарт-Прибор»: «МЫ МОЖЕМ ВЫДАТЬ НОВЫЕ КОНКУРЕНТОСПОСОБНЫЕ РЕШЕНИЯ»

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

190226 TelekartPrilad 2

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues