190228 NATO 0Мілітаризація Росією окупованого Криму, Чорного та Азовського морів становить загрозу для незалежності України.

 

Як інформує УНН, про це заявив голова Представництва НАТО в Україні Александер Вінніков під час V Міжнародного форуму "Окупований Крим: 5 років опору", повідомляє Defense Express.

 

"НАТО також вважає, що мілітаризація Криму, Чорного і Азовського морів створює додаткові загрози незалежності України і підриває стабільність у всьому регіоні. НАТО засудило будівництво Росією і часткове відкриття моста через Керченську протоку між Росією і окупованим Кримом, що є ще одним порушенням суверенітету і територіальної цілісності, в тому числі обмеженням навігаційних прав України в її територіальних водах", - зазначив Вінніков.

 

Новина по темі: ЧЛЕНСТВО В ЄС ТА НАТО ГАРАНТУЄ ДЕРЖАВНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ І НАЦІОНАЛЬНУ БЕЗПЕКУ


Крім того, за його словами, НАТО закликало Росію негайно звільнити українських моряків і судна, які вона захопила в листопаді в результаті невиправданого застосування військової сили проти України.

 

”Союзники також неодноразово наполегливо закликали Росію поважати права і свободи всього місцевого населення, а також дозволити змістовний міжнародний моніторинг ситуації з правами людини в Криму”, - додав Вінніков.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у НАТО наполягають на прискореному вступі України до Альянсу.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues