190228 TrakiBMP 0ДП «Завод ім. Малишева», що входить до складу ДК «Укроборонпром», у рамках програми імпортозаміщення освоїв та розпочав серійне виробництво нових гусениць для БМП зі спеціальних сталей українського виробництва.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Перші комплекти нових гусениць вже успішно пройшли випробування у військових частинах Міноборони, у ході яких БМП на нових гусеницях здолала понад 1000 км бездоріжжям та дорогами з твердим покриттям без жодної поломки чи відмов. Це довело високу якість української продукції та якість робіт, проведену харківським підприємством «Укроборонпрому».

 

190228 TrakiBMP 2

Випробування нових гусениць для БМП виготовлених на ХДАВП. Житомирщина, 2018 рік

 

Для пуску виробництва, «Завод ім. Малишева» освоїв спеціальні технологічні процеси у замкнутому циклі та створив нову виробничу лінію. Зазначимо, що ці роботи зайняли менш ніж шість місяців і наразі українські БМП вже отримали нові гусениці.

 

Новина по темі: РОЗПОЧАЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ ТРАКІВ, ВИГОТОВЛЕНИХ НА ХАРКІВСЬКОМУ АВІАЦІЙНОМУ ЗАВОДІ

 

Варто відзначити, що «Завод ім. Малишева», також освоює зварювання корпусів бронетранспортерів БТР-4 та БТР-3 з метою розширення їх виробництва. Ці та інші роботи, проведені у 2018 році, дозволили розширити номенклатуру продукції заводу для потреб українського війська, збільшити фінансові показники підприємства та підвищити заробітну плату для всіх працівників харківського підприємства на 20%, а також проводити планову модернізацію виробництва з метою збільшення випуску продукції.

 

190228 TrakiBMP 1

Випробування нових гусениць для БМП виготовлених на ХДАВП. Житомирщина, 2018 рік


Нагадаємо, у кінці 2017 року ХДАВП отримав контракт на виготовлення партії нових гусениць для БМП й успішно його виконав. Проте надалі харківський завод відмовився від продовження постачань цієї продукції, пославшись на збитковість такого виробництва на своїх потужностях.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues