190228 OrizonNav 0ДП «Оризон-Навігація», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представила оновлену навігаційну апаратуру для модернізації бойових літаків.

 

 

 

Презентація нового покоління комплексу інтегрованої супутникової навігаційної апаратури, розробленого вітчизняними фахівцями відбулася на виставці «Зброя та Безпека-2018».

 

«Для модернізації Су і МіГ апаратуру перший раз привезли на виставку. Це вже нове покоління. Зараз ця апаратура встановлюється на літаки та буде випробовуватися», - розповів заступник директора підприємства Андрій Кривовяз.

 

 

Варто нагадати, що «Оризон-Навігація», є основним постачальником систем супутникової навігації ГЛОНАСС/GPS для Збройних сил України. Сучасні прилади, розроблені та виготовлені на потужностях українського підприємства, встановлюються на модернізовані літаки та гелікоптери, танки, легку бронетехніку та артилерійські комплекси ЗСУ.

 

190228 OrizonNav 2

Інтегрована супутникова навігаційна апаратура СН-3307, розроблена для використання в складі пілотажно-навігаційного обладнання (ПНО) літальних апаратів Су-17, Су-25, Су-27, МіГ-29 всіх модифікацій і прицільно-навігаційних комплексів (ПНК) Су-17 та Су-25. Призначена для здійснення навігації в автономному та автоматичному режимі спільно з ПНО і ПНК ЛА для підвищення бойової застосовності ЛА

 

Крім роботи з військовими, держпідприємство розробляє та серійно виготовляє різноманітну апаратуру й для цивільних літаків та суден.

 

190228 OrizonNav 3

Оновлений бортовий комплекс обладнання супутникової навігації сн-4312 для цивільних літаків та гелікоптерів. Жовтень 2018 року «Зброя та Безпека-2018»

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

190228 OrizonNav 1

Апаратура супутникової навігації для використання у рухомих об'єктах наземної військової техніки та індивідуального використання

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues