harrisАмериканська компанія Harris продовжує розширення лінійки засобів новітніх радіостанцій серії Falcon III, які поставляються у Збройні сили України.

 

Так, українські військові, з недавніх пір, можуть використовувати багатоцільові багатодіапазонні радіостанції RF-7850M V501, які дозволяють не просто передавати інформацію, а й будувати так звані міжсіті (технологія MANET) і здійснювати не тільки передачу голосу, а й передачу даних у швидкісному режимі. Наприклад, така станція може за допомогою невеликої камери, розташованої на бійці, в онлайн-режимі передавати якісне зображення на інші станції.

 


Також Harris поставляє й комплекси апаратури внутрішнього зв'язку і комутації (АВЗК) для автомобільної та бронетехніки. Вони здатні об’єднувати в єдину систему різні типи радіостанцій, а також дозволяють здійснювати IP-телефонію. Так солдат який сидить в бронемашині, що укомплектована такою системою, може здійснити дзвінок на мобільний телефон, або прийняти його.

 

190228 Harris 1

 

Режим роботи ANW2С, який представлений в цих типах радіостанцій дозволяє надійно та захищено передавати голос і дані в широкій смузі, включаючи відео та здійснення дзвінків по IP-телефонії.

 

Новина по темі: «ТЕЛЕКАРТ-ПРИЛАД» ПРЕДСТАВИВ СУЧАСНИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ КОМПЛЕКС АПАРАТУРИ ВНУТРІШНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ І КОМУТАЦІЇ ДЛЯ ЗСУ (ВІДЕО)


Але найбільш відомі й розповсюджені станції КВ-діапазону RF-7800H МР Falcon III. Це єдина у світі з КВ-станцій, яка дозволяє передачу даних в широкій смузі. Дана станція здатна передавати данні в смузі до 24 кГц (звичайний кв-канал 3 кГц), що значно збільшує швидкість і надійність передачі інформації. Варто відзначити, що КВ-зв'язок єдиний, крім супутникового, який дозволяє здійснювати загоризонтний зв'язок в режимі «точка-точка». Тобто фактично одна з таких радіостанцій може спілкуватися з іншою з будь-якої точку світу.

 

190228 Harris 2

 

Варто зазначити, що всі ці сучасні вироби поставляються у ЗСУ й мають досвід використання у зоні проведення ООС.

 

Публікація по темі: HARRIS «КАЧАЕТ СВЯЗЬ» В УКРАИНЕ

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Публикація по темі: HARRIS В УКРАИНЕ. РАСШИРЯЯ ВОЗМОЖНОСТИ

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

Публикація по темі: «УКРАИНА ПОЛУЧАЕТ УНИКАЛЬНЫЙ ОПЫТ БОЕВОГО ПРИМЕНЕНИЯ НОВЕЙШЕЙ ТЕХНИКИ ТАКТИЧЕСКОЙ СВЯЗИ АМЕРИКАНСКОЙ КОРПОРАЦИИ HARRIS»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues