wbПольська компанія WB Group продовжує співпрацювати з українськими партнерами по спільнім проектам та готова ділитися своїми технологіями для зміцнення можливостей ЗСУ.

 

 


WB Group стала першою іноземною компанією, яка у 2014-му році, після початку збройної агресії РФ, почала постачати обладнання для українських збройних сил. Так, під час виставки «Зброя та Безпека-2018» були представлені як вже знайомі вироби, якими користуються українські військові, так і новинки.

 


Найбільш відомим зразком військової техніки компанії в Україні є легкий розвідувальний БпЛА FlyEye. Цей безпілотний комплекс вже 4 роки експлуатуються в Україні та єдиний з закордонних БПЛА стоїть на озброєнні ЗСУ (з 2017 року). Він показав себе як якісний та дуже ефективний, під час експлуатації в зоні бойових дій на Донбасі.

 

190228 WBgroup 3


Практично настільки ж відомий дрон-«камікадзе» Warmate 1. Ударний БпЛА-«камікадзе» має літакову схему з V-подібним хвостовим стабілізатором. Власна маса апарату становить 4 кг (бойова частина важить до 1,35 кг), довжина – 1,1 м, розмах крил – 1,4 м. Двигун – електричний. Максимальна швидкість - 80 км/год, час знаходження в повітрі – 30 хвилин (з можливістю збільшення до 50 хвилин).

 

190228 WBgroup 2

 

Обидва зразки виготовляються в Україні за ліцензією на ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів» (ПАТ «ЧеЗаРа») й входять до складу мобільного розвідувально-ударного комплексу «Сокіл».

 

Новина по темі: НА ВИСТАВЦІ «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2018» СВОЇ БЕЗПІЛОТНІ СИСТЕМИ ДЕМОНСТРУЄ КОМПАНІЯ WB ELECTRONICS

 

У кінці минулого році WB Group представила в Україні більш нові та потужні безпілотні системи — оперативно-тактичний безпілотний авіаційний комплекс FT-5 LOS та БПЛА-«камікадзе» Warmate 2. Від більш ранніх комплексів FlyEye та Warmate 2 вони відрізняються набагато більшою дальністю, тривалістю польоту та корисним навантаженням.

 

190228 WBgroup 1

 

Крім того був представлений електронний комплекс для модернізації зенітної установки ЗУ-23-2. Він дозволяє діяти оператору як в стандартному ручному, так й в автоматичному режимі. Керування установкою в такому разі відбувається за допомогою зручного джойстику. Окрім того, оператор може керувати установкою дистанційно, зі сховища. При цьому автоматична система керування вогнем дозволяє одному оператору стріляти навіть з кількох зенітних установок (до 6 одиниць). Також модернізована ЗУ-23-2 оснащена електронною системою автоматичного знаходження цілі.

 

190228 WBgroup 4

 

Варто зазначити, що представники WB Group підтвердили можливість трансферу технологій на свою нову продукцію, якщо в Україні буде така зацікавленість. Польська компанія готова ділитися своїми технологіями та працювати над спільними проектами.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ РОЗРОБКИ ТА СПІЛЬНІ З ПОЛЬЩЕЮ ПРОЕКТИ НА MSPO 2018

 

Команда інформаційно-консалтингової Defense Express, що є Генеральним інформаційним партнером Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2018» та Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» працює над створенням коротких відеооглядів зі стендів та демонстраційних майданчиків виставки з тим, щоб створити у поціновувачів інформаційної продукції під брендом Defense Express відчуття особистої присутності.

 

Новини по темі: У ПОЛЬЩІ ПРЕДСТАВИЛИ НОВИЙ ЗРК З УКРАЇНСЬКИМИ РАКЕТАМИ

 

Нагадаємо, XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та Безпека -2018», XI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт — XXI» та XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології Захисту/ПожТех — 2018» пройшли у Києві з 9 по 12 жовтня 2018 року.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ АВІАЦІЙНІ ВИПРОБУВАННЯ СУЧАСНИХ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧНОГО ТА БОЙОВОГО БЕЗПІЛОТНИХ КОМПЛЕКСІВ (ВІДЕО)

 

190228 WBgroup 5

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues