190301 MO 0У 2018 році для потреб ЗС України вперше закуплено предмети речового майна, які раніше не постачалися або постачались за рахунок міжнародної допомоги, а на потреби Збройних Сил України за напрямками тилового забезпечення було передбачено понад 11 млрд грн.


Як інформує офіційний сайт МО України, про це під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони України повідомив директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України Володимир Гулєвич, повідомляє Defense Express.


Він також повідомив про проведення 439 процедур закупівель, за результатами яких укладено більше 575 договорів.


«За напрямом продовольчого забезпечення було надано послуг з харчування особовому складу Збройних Сил України за 77 діючими договорами на суму понад 3 млрд грн», — сказав директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України.

 

190301 MO 1


Серед основних досягнень минулого року у цій сфері Володимир Гулєвич назвав перехід на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням Каталогу продуктів харчування у 72 військових частинах, що дало змогу значно покращити харчування військовослужбовців.


Новина по темі: У МІНОБОРОНИ ОБГОВОРИЛИ НАПРЯМКИ ВІЙСЬКОВО-ТЕХНІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА З ФРАНЦУЗСЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ


Також було здійснено закупівлю та постачання до військ 288 тисяч комплектів (на суму 67,4 млн грн) нових добових польових наборів продуктів, які включають в себе перші та другі страви у зручному пакуванні в комплекті із безполуменевим розігрівачем.


«Забезпечення військовослужбовців новими добовими наборами під час виконання спеціальних завдань є одним з важливих кроків щодо підвищення боєздатності та автономності харчування військ в бойових умовах, — зазначив директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів.


Крім того, для військових частин було закуплено сучасне технологічне та холодильне обладнання на суму понад 200 млн грн.


За словами посадовця, торік було закуплено більше 140 тисяч тонн пально-мастильних матеріалів на суму понад 4,3 млрд грн.


За напрямом речового забезпечення у 2018 році закуплено та постачено предмети речового майна на суму понад 3,2 млрд грн.

 

190301 MO 2


«Майно, яке розроблено та закуповується Міністерством оборони, відповідає сучасним вимогам та не поступається зразкам, які використовуються в арміях країн-членів НАТО», — наголосив представник Департаменту.


Володимир Гулєвич додав, що торік вперше були закуплені предмети речового майна, які раніше для потреб Збройних Сил України не постачалася, або постачалась за рахунок міжнародної допомоги, а саме: костюм спеціальний для екіпажів бойових машин, різні сумки та підсумки, черевики, універсальна пістолетна кобура.


«Усі предмети речового майна, постачені до військових частин по укладених договорах, мають високу якість, практичні у користуванні та отримали велику кількість позитивних відгуків від військовослужбовців Збройних Сил України», — підкреслив директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони.


Як раніше повідомляв Defense Express, початок серійного виробництва нового українського ракетного катера у 2021 році є обґрунтованим та нормальним.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues