190305 KRASNOPOL 0Проти українських воїнів окупанти із Російської Федерації використовують високоточні артилерійські боєприпаси «Краснополь».


Як інформує Defense Express, з посиланням на офіційний сайт ГУР, про дані докази використання окупаційними військами російського артилерійського снаряда “Краснополь” представник ГУР МО України розповів у передачі “Донбас. Реалії”.

 

За словами Вадима Скібіцького експерти провели аналіз боєприпасу, який нещодавно влучив у житловий будинок на лінії зіткнення в районі проведення ООС. Зібрані фрагменти відповідають особливостям російського високоточного боєприпасу. Ідентичними є елементи системи наведення, бойової частини і стабілізаційної частини, яка дозволяє здійснювати коригування траєкторії польоту снаряда “Краснополь” на підльоті до цілі.


Новина по темі: У ВІЙНІ ПРОТИ УКРАЇНИ БРАЛИ УЧАСТЬ БІЛЬШЕ 5 ТИСЯЧ РОСІЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ


Також представник ГУР МО України оприлюднив інформацію про навчання кадрових військових ЗС Росії застосуванню новітніх російських боєприпасів у бойових умовах на окупованій території України.


За його словами воєнна розвідка України фіксувала прибуття на Донбас курсантів і викладачів військової артилерійської академії в Санкт-Петербурзі та інструкторів, які здійснюють підготовку військовослужбовців ЗС РФ на території Росії.


Як раніше повідомляв Defense Express, РФ розгорнула на азові десятки ракетних комплексів «Бастіон» і «Бал».

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues