190305 POLTORAK 04 березня, у Києві, Міністр оборони України Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні паном Такаші Кураі. Міністр оборони України привітав новопризначеного пана Посла та поінформував іноземну делегацію про поточну ситуацію в Україні.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


«Вдячний за підтримку, яку нам надає народ та уряд Японії. Незважаючи на те, що Японія знаходиться дуже далеко від України, але виклики та територіальні загрози в нас дуже схожі. Головною причиною цих загроз є агресивний сусід, який, на жаль, не дотримується міжнародних зобов’язань та договорів», — наголосив Степан Полторак.


За словами глави оборонного відомства, співпраця між Україною і Японією відбувається досить потужно. Так Міністр оборони України відзначив перші українсько-японські консультації, які відбулися в Токіо минулого року. В ході цих заходів був підписаний Меморандум, який значно покращить співпрацю між Україною і Японією в оборонній сфері.

 


Новина по темі: США ХОЧУТЬ ДО 2025 РОКУ РОЗМІСТИТИ В ЯПОНІЇ НОВИЙ РАДАР ПРО


«Ми сподіваємось на подальшу співпрацю і покращення наших ділових відносин. Особливо це стосується питань, пов’язаних із обміном досвідом у різних галузях, співпраці у військово-медичній сфері, а також організації проведення сумісних навчань. Ми зацікавлені в розвитку військово-технічної співпраці», — наголосив Міністр оборони України.


В рамках зустрічі Міністр оборони України запросив японську делегацію відвідати міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та безпека», яка відбудеться в жовтні.


Як раніше повідомляв Defense Express, Україна посилює оборонні можливості на морі.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues