190306 REB 0«Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», очікує цього року запустити спільне з французькою компанією Thales виробництво засобів радіоелектронної боротьби.

 

 

 

Про це журналістам на прес-конференції розповів директор «Науково-виробничий комплекс «Іскра» Юрій Пащенко, повідомляє Defense Express з посиланням на УНІАН.

 

«Також з нами співпрацює в галузі засобів радіоелектронної боротьби французька компанія Thales. Ми очікуємо, що в цьому році ми будемо мати спільне виробництво сучасних зразків, які за своїми тактико-технічними характеристиками перевищують багато існуючих», - сказав він.

 

190306 REB 1

TRC 6200 та TRC 274 Jammer від Thales Group

 

Пащенко зазначив, що налагодити роботу по розробці засобів радіоелектронної боротьби вдалося завдяки конструкторам з підприємства «Топаз».

 

Публікація по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБИЛИ ТРИ НОВИХ КОМПЛЕКСИ ПЕЛЕНГАЦІЇ Й РАДІОРОЗВІДКИ ТА КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА (ВІДЕО)

 

«Ми опанували новий напрям – засоби радіоелектронної боротьби. Для цього ми взяли на роботу конструкторів, який приїхали з окупованої території з підприємства «Топаз». Забезпечили їх житлом та гідною зарплатою», - підкреслив він.

 

190306 REB 2

Мобільний комплекс радіоелектронної боротьби з безпілотними літальними апаратами «Хортиця-Р» та комплекс протидії технічним засобам розвідки «Нота»

 

Крім цього, Пащенко повідомив, що підприємство «Іскра» у 2018 році наростило обсяг виробництва в 1,7 раза.

 

«За останні чотири роки ми збільшили обсяг постачання до Збройних сил в 5-7 разів за різними напрямками», - підкреслив він.

 

Новина по темі: У «ДЕСНІ» ВИПРОБУВАЛИ ДВА НОВИХ УКРАЇНСЬКИХ КОМПЛЕКСИ ДЛЯ БОРОТЬБИ С БПЛА

 

Варто нагадати, що за період з 2014 р. для ЗСУ закуплено 39 закордонних зразків РЕБ для вирішення завдань у тактичній ланці.

 

190306 REB 4

Комплекс придушення каналів ручного управління та телеметрії БПЛА «Хмара-2» та система «Буковель-АD»


У 2014 р. у німецької компанії Rohde&Schwarz було закуплено пристрої PR100 для розвідки та контролю ефіру у діапазоні від 9 кГц до 7,5 ГГц. А у 2015 р. у французької фірми Thales Group було закуплено чотири комплекти TRC 6200. У 2016 р. Thales Group поставила до України декілька комплектів TRC 274 Jammer для постанови перешкод вибуховим пристроям, що керуються по радіоканалу. Дальність дії – до 500 м.

 

Новина по темі: НОВІТНІЙ УКРАЇНСЬКИЙ КОМПЛЕКС БОРОТЬБИ З БПЛА «НОТА» (ВІДЕО)


Що ж до нинішніх можливостей розробки та модернізації систем РЕБ вітчизняними виробниками, то один з київських заводів взявся за модернізацію станцій перешкод Р-330Ж. Своєю чергою, поновити виробництво комплексів РЕБ «Мандат» заплановано на запорізькому підприємстві «Іскра».

 

190306 REB 3

Постановник радіоперешкод «Анклав» та багатофункціональний мобільний комплекс «Полонез»


Також визначається комплект засобів РЕБ, що міг би ефективно впливати на безпілотні літальні апарати ворога. У цьому сегменті свою продукцію представлять та просувають декілька українських приватних компаній. Їхні зразки мають назви «Анклав», «Нота», «Хортиця-Р», «Полонез», «Буковель-АD» та «Хмара». Випробування цих виробів вже проведені, деякі з них доопрацьовуються.

 

Публікація по темі: БОРОТЬБА З БПЛА: ЗРОБЛЕНО В УКРАЇНІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues