190307 PRESIDENT 0Президент України провів зустріч із Заступником Держсекретаря США з політичних питань Девідом Хейлом, де він запевнив Петра Порошенка в незмінній підтримці України з боку США та відзначив «значний прогрес, якого досягла Україна за останні роки в умовах російської агресії».

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Адміністрації Президента України.

 

Глава держави відзначив суттєве посилення українсько-американського стратегічного партнерства за останні чотири роки, у тому числі значне поглиблення співпраці у сфері безпеки і оборони, а також активне зростання обсягів торговельно-економічного співробітництва.

 

Петро Порошенко підкреслив важливу роль допомоги з боку США для успішної імплементації реформ та зміцнення обороноздатності України, яка продовжує рухатися курсом європейської та євроатлантичної інтеграції.

 

Було окремо обговорено подальші спільні кроки з метою протидії агресивним діям Росії у Чорному та Азовському морях, а також заходи у відповідь на російський збройний напад на українські кораблі.

 

Новина по темі: ДЕЛЕГАЦІЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ В РАМКАХ ВІЙСЬКОВОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ВІДВІДАЛА США


Відзначено необхідність подальшого посилення тиску на Росію, у тому числі шляхом санкцій, у відповідь на агресивну політику Кремля, що цілеспрямовано підриває міжнародну стабільність та безпеку.

 

Крім цього, Президент України та Заступник Державного секретаря обговорили питання проведення виборів в Україні. Було підкреслено необхідність недопущення зовнішнього втручання у демократичний виборчий процес та збереження внутрішньої стабільності в країні.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, США розглядають додаткові поставки летальної зброї Україні.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues