190307 iskra 0Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу державного концерну «Укроборонпром», спільно з закордонним партнером починають створення нової багатофункціональної РЛС.

 

 

 

Про це журналістам на прес-конференції 5 лютого ц.р. розповів директор «Науково-виробничий комплекс «Іскра» Юрій Пащенко, повідомляє Defense Express з посиланням на УНІАН.


«За контрбатарейним радарам у нас є співпраця зі світовим гігантом, обсяги продажу військової техніки якого перевищує в чотири рази всі обсяги української військової промисловості. Вчора провели засідання. Наш аванпроект, який ми запропонували для розробки, вони прийняли. Тому будемо разом створювати новий зразок контрбатарейного засобу та оглядової радіолокаційної станції. Так званої багатофункціональної станції», - зазначив він.

 

190307 Zoopark 2 Kyiv 2018 22

Радіолокаційний комплекс 1Л220-У «Зоопарк-2» на тренуванні до параду на честь Дня Незалежності у Києві 22 серпня 2018 року


При цьому директор підприємства додав, що представлений минулого року контрбатарейний радар 1Л220-У «Зоопарк-2» невдовзі почне вироблятися серійно на потреби ЗСУ.

 

Новина по темі: НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНЦІ ПОБАЧАТЬ НОВУ КОНТРБАТАРЕЙНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ 1Л220УК


«Іскра» відновлює своє місце на ринку шляхом нових зразків озброєння. Цього року ми освоїли новий напрям – контрбатарейні радари. Зараз йдуть держвипробування і повним ходом йде підготовка до серійного виробництва», - наголосив Юрій Пащенко.

 

Публікація по темі: СРЕДСТВА КОНТРБАТАРЕЙНОЙ БОРЬБЫ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues