190314 Ukraine USA 0Розвідувальне співтовариство США продовжить підтримку воєнної розвідки України. Це, в першу чергу пов’язано з планами США по наданню допомоги Україні в протидії російській агресії. Про це йшлося під час офіційного візиту глави воєнної розвідки України генерал-полковника Василя Бурби до столиці США.

 

 

Як повідомляє офіційний сайт Головного управління розвідки Міністерства оборони України, під час переговорів з директором Розвідувального управління Міністерства оборони США Робертом Ешлі, керівництвом Центрального розвідувального управління та високопосадовцями розвідувального співтовариства Сполучених Штатів Америки генерал-полковник Василь Бурба акцентував увагу на агресивних та провокативних діях Росії на окупованих територіях України та в Азово-Чорноморському регіоні.

 

Новини по темі:


ВОЄННА РОЗВІДКА ЗАФІКСУВАЛА ЗНАЧНІ ЗМІНИ У СТРУКТУРІ РОСІЙСЬКИХ ВІЙСЬК


ГУР: РОСІЯ ПРОДОВЖУЄ ВИПРОБОВУВАТИ НОВІТНЮ ЗБРОЮ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ УКРАЇНИ

 

У ході зустрічі начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України обговорив з американськими колегами беззаперечні докази подальших намірів РФ дестабілізувати ситуацію в Україні, країнах Європи та інших регіонах світу.

 

За результатами візиту було досягнуто низку домовленостей про співпрацю та допомогу американської сторони у підвищенні спроможностей Головного управління розвідки Міністерства оборони України протидіяти збройній агресії РФ.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, під час свого виступу на урочистостях з нагоди 25-ї річниці воєнної розвідки України Президент Петро Порошенко наголосив, що українська воєнна розвідка має продовжити розвиток та реформування, щоб впровадити всі стандарти та технології НАТО.


«Перед ГУР стоїть стратегічне завдання – реформувати воєнну розвідку таким чином, щоб впровадити усі новітні технології та стандарти наших євроатлантичних партнерів», - наголосив тоді Президент.

 

Новина по темі: ГУР: У ВІЙНІ ПРОТИ УКРАЇНИ БРАЛИ УЧАСТЬ БІЛЬШЕ 5 ТИСЯЧ РОСІЙСЬКИХ ОФІЦЕРІВ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues