190319 bpУ майбутньому безпілотники, що виконують завдання разом з пілотованими бойовими літаками, будуть вчитися в пілотів завдяки створеним для цього системам штучного інтелекту.

 

Дослідницька лабораторія ВПС США (Air Force Research Lab) працює над створенням та розвитком програми Skyborg, яка передбачає інтеграцію систем штучного інтелекту в безпілотники, що будуть супроводжувати літаки бойової авіації протягом виконання місії. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на C4ISRNET.

 

Заступник секретаря з питань закупівель, технології та логістики ВПС Вілл Роупер передбачає, що майбутня система Skyborg буде тренуватися та вчитися разом з пілотами, завдяки чому ставатиме більш «кваліфікованою», буде здатна визначати пріоритетні потреби пілота під час тієї чи іншої ситуації та допоможе пілотам бойових літаків протистояти загрозам та обробляти необхідну інформацію.

 

Програма Skyborg наразі перебуває на стадії становлення, але, як зазначають представники ВПС, вже фінансується та в перспективі є можливість інтеграції системи з безпілотними літаками – розглядаються такі варіанти, як QF-16 чи XQ-58 Valkyrie. «Ми вважаємо, що цей проект не повинен стати ще одним теоретичним дослідженням. За декілька років ми маємо намір побачити реальний результат, систему, що буде працювати», – зазначає Роупер.

 

Новина по темі: ВМФ США ЗАПУСТИЛИ СЕРІЙНИЙ ВИПУСК ПІДВОДНИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ ORCA

 

У проекті беруть участь декілька компаній, зокрема Kratos Unmanned Aerial Systems, Boeing і Lockheed Martin. Військові очікують, що в результаті впровадження системи штучного інтелекту безпілотник, що супроводжує бойовий літак, буде здатний виконувати частину бойових функцій пілотованого літака, зокрема удари по необхідних цілях. В ідеалі пілот повинен мати змогу відправляти безпілотник у перевантажений ворожою авіацією повітряний простір, щоб самому залишатися в небезпеці і з розрахунком на те, що штучний інтелект може швидше реагувати на загрози, ніж людина.

 

Зазначається, що один із варіантів функціонування системи Skyborg – це реагування на голосові команди пілота на кшталт Siri компанії Apple. Водночас Роупер зазначає, що передусім необхідно побачити, як Skyborg буде діяти у віртуальних тренажерах у співпраці та проти реальних пілотів. Також важливо протестувати, як швидко та ефективно штучний інтелект може ідентифікувати різні об’єкти та передавати дані пілоту.

 

Роупер також додає, що із розвитком Skyborg ВПС повинні будуть владнати низку питань, пов’язаних із впровадженням штучного інтелекту. Зокрема, яка відповідальність має покладатися на систему, які місії він може виконувати самостійно та чи повинен приймати рішення щодо знищення ворожих цілей. Роупер зазначає: «На жаль, ми наразі не маємо готового рішення, щоб з’ясувати, які дилеми нас очікуватиме. Але водночас ми розуміємо, що в будь-якому випадку саме командир, пілот, а не штучний інтелект, має приймати ті рішення, що впливатимуть на остаточний результат. Водночас без цих досліджень ми навряд чи будемо здатні перевершити наших конкурентів та надати нашим військовим дійсно сучасні можливості».

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues