190322 Tank mКомпанія представила власне бачення війни майбутнього та показала, як сучасні технології можуть дійсно бути корисними для бронетехніки.

 

Ізраїльська оборонна компанія Rafael на офіційній сторінці в YouTube презентувала відео, в якому представила власне бачення того, яким має стати танк у найближчому майбутньому. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Popular Mechanics. Загалом у відео зображено бачення компанії того, як автоматизація, сенсори, технології захисту та величезні екрани можуть змінити погляд на те, якою має бути бронетехніка.

 

Робоче місце солдатів у такому танку складатиметься із сенсорної панелі управління та п’ятьох дисплеїв, що надають панорамний огляд місцевості за межами транспортного засобу завдяки встановленим на танку камерам. Спеціальні позначки на екрані вказують маршрут машини, можливі загрози та інші дані. Кожен член екіпажу зосереджується на визначеному наборі завдань та, як зазначають представники компанії, «якоюсь мірою ізольовані від шуму, небезпеки та стресу, що з’являються під час бойових дій».

 

Новина по темі: RAFAEL ОПРИЛЮДНИЛА ВІДЕО ВИПРОБУВАНЬ SPIKE NLOS НА БАГІ TOMCAR (ВІДЕО)

 

Зазначається, що запропонована система достатньо функціональна для автономних дій – від ідентифікації цілей до водіння та, навіть, самозахисту. Система постійно аналізує один і той самий відеопотік, який бачить екіпаж, і сканує його на наявність потенційних загроз з урахуванням того, що людина може відволіктися на іншу інформацію та пропустити критично важливі дані для виживання під час бою.

 

Система також здатна керувати машиною та провести її за встановленим маршрутом, якщо екіпажу, наприклад, необхідно відстрілюватися зі зброї по ворожим цілям. Якщо танк потрапляє під вогонь супротивника, штучний інтелект автоматично запускає систему захисту для перехоплення ракет або ж активізує власну зброю для вогню у відповідь.

 

Рівень автономності в цій системі набагато відрізняється від тих, що наразі пропонують виробники. У Rafael зазначають, що бойова машина не обов’язково має бути пілотованою, щоб виконувати особливо небезпечні завдання, однак у компанії переконані, що в деяких бойових броньованих машинах завжди повинні бути солдати, і що наявність як екіпажу, так і штучного інтелекту суттєво знижує рівень загрози.

 

Зазначається, що наразі компанія працює над можливістю інтеграції створеної концепції у чинні бойові машини, зокрема M1 Abrams і M2 Bradley. Інтеграція таких систем у застарілі машини може вимагати значної модернізації, однак отримана ефективність, зменшення кількості екіпажу та інші переваги можуть бути того варті, впевнені у Rafael.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues