190322 abrams 0За три наступні роки влада США збирається вкласти близько шести мільярдів доларів в модернізацію танка M-1 Abrams.

 

 


Про це заявив Президент США Дональд Трамп під час недавнього відвідування танкобудівного заводу в місті Лайма в штаті Огайо, повідомляє Defense Express.

 

«Протягом наступних трьох років ми інвестуємо понад шість мільярдів доларів в оновлення і модифікацію цього танка ... Це майже у два рази більше, ніж та сума, яка була витрачена за вісім років попередньої адміністрації», - наголосив Трамп.

 

Новина по темі: США ПІДСИЛЯТЬ «АБРАМСИ» ПРОГРАМОВАНИМИ СНАРЯДАМИ


Варто відзначити, що у проекті бюджету на 2020 фінансовий рік передбачається понад 2,2 мільярда доларів на закупівлю і модернізацію танків М-1 Abrams, включаючи модернізовану версію рівня M1A2 SEP (у 2019 році ця сума була 2,6 мільярда, а роком раніше - 1,7 мільярда доларів). Всього планується закупити 165 нових машин.

 

190322 abrams 2

М-1 Abrams 2 новому зеленому – «європейському» окрасі, забарвлений коричневою, чорною і зеленою фарбою TALON на випробуваннях в лісистих районах Флориди


Танк М-1 Abrams в модифікації M1A2 SEP випускається з 1999 року. Крім США він знаходиться на озброєнні армій Австралії, Єгипту, Іраку, Кувейту, Саудівської Аравії та Марокко.

 

Новина по темі: США ПОСИЛЮЮТЬ АКТИВНИЙ ЗАХИСТ ТАНКІВ М1 ABRAMS


Остання версія танків M1A2 SEP V3 була випробувана у 2015 році, два роки по тому такі машини почали надходити на випробування в війська, а у 2020 році планується їх серійне постачання в бронетанкові частини. Модифікація має підвищену потужність, поліпшену систему зв'язку та оптики, захист від саморобних вибухових пристроїв, систему активного захисту, броню з композитних матеріалів і ряд інших нововведень.

 

190322 abrams 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues