190325 30mm 0Державне підприємство «Завод точної механіки» буде приєднано до ДП «Конструкторське бюро артилерійського озброєння».

 

 

 

Таке рішення було ухвалено Генеральним директором ДК «Укроборонпром» Павлом Букіним з метою створення замкнутого циклу виробництва автоматичних гармат та зниження адміністративних витрат на підприємствах, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Це рішення було також підтримано Наглядовою радою Держконцерну, а відповідне звернення вже найближчим часом буде відправлено на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ 30-ММ ГАРМАТИ "ЗАВОДУ ТОЧНОЇ МЕХАНІКИ" ЗНАХОДЯТЬ СВОЇХ ПОКУПЦІВ НА СВІТОВОМУ РИНКУ


Зазначимо, що наразі основними виробами «Заводу точної механіки» та «КБ Артозброєння» є 30-мм автоматичні гармати, які є головною зброєю цілої низки бойових машин: БТР-3, БТР-4, а також БМП-2.

 

190325 30mm 2


Створення замкнутого циклу виробництва дозволить значно підвищити ефективність та швидкість виробництва. Це відповідає запланованому розширенню випуску БТР-3 та БТР-4, з метою якого на підприємствах бронетанкового кластера Концерну вже освоєно виробництво корпусів.
Скорочення управлінської ланки дозволить направити зекономлені кошти на оновлення виробничих потужностей та підвищення заробітної плати працівників.

 

190325 30mm 3


Об‘єднання підприємств дозволить прискорити процеси зі створення новітньої зброї. Зокрема йдеться про розробку перспективних 30-мм та 40-мм автоматичних гармат, які будуть використовувати боєприпаси стандарту НАТО. Ці автоматичні гармати призначені для озброєння вже існуючих зразків бронетехніки, таких як БТР-3 та БТР-4, а також новітніх розробок.

 

Новина по темі: КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ТОЧНОЇ МЕХАНІКИ ВЖЕ ВТРЕТЄ ДОСТРОКОВО ВИКОНАВ ДОЗ


Варто підкреслити, що ДП «Конструкторське бюро артилерійського озброєння» за останні роки успішно провело роботи з підготовки до виробництва автоматичних гармат калібру 23-мм, які призначені для зенітних систем та 82-мм автоматичного міномета. Перші зразки цієї зброї найближчим часом будуть направлені до військових полігонів з метою проведення всебічних випробувань та налагодження серійного виробництва.

 

190325 30mm 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues