190327 bogdanЩоранку в медичному підрозділі ООС відбуваються тренування.

 

Екіпажі, які не задіяні в евакуації поранених та травмованих бійців, відточують навички в завантаженні пацієнтів, наданні їм невідкладної допомоги та транспортуванні до медичних закладів, повідомили у штабі ООС.

 

“У залежності від кількості поранених, ступеня важкості поранень та дорожніх умов, обирається і санітарний транспорт для здійснення їхньої евакуації. Якщо поранений один, а їхати потрібно по нормальній асфальтованій дорозі, застосовують Volkswagen T5, переобладнаний в автомобіль медичної евакуації. Якщо поранених, приміром, двоє – санітарний Ford. У разі, коли потрібно евакуювати більше поранених, використовується вітчизняний санітарний автомобіль “Богдан”. У ньому можна одночасно транспортувати трьох важкопоранених бійців, або ж двох важкопоранених та трьох військовослужбовців із легкими пораненнями”, – повідомили у штабі.

 

 

 

Новина по темі: «БОГДАН МОТОРС» ЗБІЛЬШИТЬ ВИРОБНИЦТВО БАГАТОЦІЛЬОВИХ ВАНТАЖІВОК ДЛЯ ЗСУ В 2019 РОЦІ

 

Автомобілі “Богдан”, як розповідають водії, якнайкраще показали себе в умовах бездоріжжя. Там, де мікроавтобуси західного виробництва застрягають у багнюці, “Богдани” дістаються точки евакуації та повертаються з пораненими без проблем, незважаючи на бездоріжжя.

 

Джерело

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues