280319 USA 0Державний секретар США Майк Помпео назвав "відчутною" допомогу, яку надають Сполучені Штати Україні і Грузії на тлі їх протистояння російській агресії та втручанню в вибори.

 

За інформацією Укрінформу, про це він заявив під час слухань у середу в Комітеті з питань міжнародних відносин Сенату США у відповідь на запитання сенатора Стіва Чабота.


Як зазначив сенатор Чабот, звертаючись до Помпео, Україна і Грузія відчувають інтенсивний тиск Путіна, у тому числі в контексті російської окупації їхніх територій.


"Попри ці ризики, Грузія й Україна, а також багато країн Східної Європи активно просувають у себе прозахідну політику. Не могли б Ви описати, як бюджет президента США (на 2020 рік – ред.) збільшує нашу підтримку для цих двох критично важливих партнерів?", - запитав законодавець.


Публікація по темі: ПРО ВІЙСЬКОВУ ДОПОМОГУ УКРАЇНІ ВІД США


У цьому зв'язку, держсекретар Помпео зауважив, що Сполучені Штати надають "відчутну допомогу" Україні.


"Ми забезпечили український народ засобами оборони, розвідувальною допомогою, я бачив це на попередній посаді (директора ЦРУ – ред.), до мого призначення державним секретарем США", - зауважив глава Держдепу.


Він також підкреслив, що Америка підтримує Україну і Грузію в протистоянні російському втручанню у вибори, й зокрема, на нинішніх президентських перегонах.


Як раніше повідомляв Defense Express, США планують розглянути можливість подальших поставок Україні летальної зброї.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues