190328 DPSU 0Миколаївське судноремонтне підприємство ТОВ «Магістраль-Юг» приступило до ремонту артилерійських установок ПТ-76Б катерів пр. 1204 «Джміль» Морської Охорони ДПСУ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «Миколаїв - місто корабелів».


Відповідно до ремонтної відомості будуть виконані наступні роботи. Демонтаж та дефектація корпусу башти, люків, кронштейнів, місць монтажу, прицілів, приладів, агрегатів та систем башти, очистка, відновлення та заміна несправних елементів, фарбування, збирання башти та перевірка працездатності. Демонтаж та дефектація гармати, відновлення та заміна вузлів, збирання та випробування. Ремонт противідкатних пристроїв, засобів зв’язку, приладів освітлення, сидінь, виведення порохових газів та інше.

 

Новина по темі: ТРЬОМ АРТИЛЕРІЙСЬКИМ КАТЕРАМ ДПСУ ВІДРЕМОНТУЮТЬ ОЗБРОЄННЯ


Вартість ремонту, відповідно до оприлюдненої на сайті закупівель prozorro інформації, складе 5,34 млн гривень.


Договір також передбачає виготовлення ремонтної та експлуатаційної документації, що надалі суттєво спростить обслуговування цих кораблів. Згідно з договором, ремонт буде завершено не пізніше 30 червня 2019 р.


Нагадаємо, на початку лютого ц.р. ДПСУ вже розміщувало аналогічну пропозицію, але аукціон не відбувся, оскільки не знайшлося зацікавлених в цій роботі підприємств.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues