190403 KrAZ 0Збройні сили України отримали нову спецвантажівку підвищеної прохідності від Кременчуцького автозаводу.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «АвтоКрАЗ».


Нова «технічка» виготовлена на базі бортового КрАЗ-6322. Відмінність від аналогічних машин в лінійці – встановлений за кабіною кран-маніпулятор. Всюдихід має стандартну комплектацію. Його призначення — завантаження на платформу та перевезення агрегатів та устаткування, а також буксирування причепів по усім видам доріг та в умовах бездоріжжя. У кабіні передбачені місця для кріплення особистої зброї водія і пасажирів, встановлена система регулювання тиску в шинах для управління автомобілем в складних умовах бездоріжжя.

 

Новина по темі: НА «КРАЗІ» ВІДЗВІТУВАЛИ ПРО СВОЇ ДОСЯГНЕННЯ У 2018 РОЦІ


Кран – маніпулятор фірми Palfinger, встановлений за кабіною, має вантажний момент 11,3 тм, максимальний виліт стріли 8,2 м та вантажність 6680 кг.

 

Новина по темі: КРАЗ ПЕРЕДАВ ЗСУ НОВЕ ШАСІ ДЛЯ ВИПРОБУВАНЬ УКРАЇНСЬКОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ


Варто зазначити, що подібна «технічка» найбільш доцільна у використанні в комплексі з іншою спецтехнікою від «КрАЗу». Українські військові вже досить давно наголошують на необхідності поповнення автопарків своїх підрозділів різною спецтехнікою. Особливо не вистачає повнопривідних універсальних майстерень та евакуаторів на колесах, які можуть працювати в умовах повного бездоріжжя. Саме такими вантажівками вважається техніка КрАЗ – проста та найкраща із прохідності серед машин свого класу.

 

190403 KrAZ 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues