190404 vilhaM 0Сьогодні, 4 квітня, відбулося випробування нового модернізованого комплексу «Вільха-М», ракети якого здатні вражати ціль на майже вдвічі більшій відстані, ніж ті, що перебувають на озброєнні ЗСУ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО НОВИХ РСЗВ «ВЕРБА» ТА «ВІЛЬХА»


Секретар РНБО України нагадав, що в минулому році розпочалося серійне виробництво нового потужного ракетного комплексу «Вільха», прийнятого на озброєння ЗСУ, «керовані ракети якого точно вражають ціль на відстані 70 км».

 


«Але наші конструктори та виробничники продовжували наполегливу роботу з подальшого вдосконалення ракетної техніки, і сьогодні відбулися дуже важливі випробування модернізованого комплексу «Вільха-М», нові ракети якого вражають ціль вже на відстані 130 км», - наголосив він.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ПРЕДСТАВИВ НА IDEX-2019 УКРАЇНСЬКІ РАКЕТНІ КОМПЛЕКСИ «НЕПТУН» ТА «ВІЛЬХА»


За словами О. Турчинова, під час випробувань на військовому полігоні в Одеській області було перевірено застосування нових ракет для знищення цілей на максимальній дальності, а також точність і ефективність знищення цілі.

 

190404 vilhaM 2


«Також перевірялася робота нової системи керування, ефективність нового навігаційного обладнання, та якість роботи нової системи управління пусками», - повідомив він.

 

Новина по темі: У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ БУДУТЬ ГОТОВІ СОТНІ РАКЕТ ДЛЯ КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - КОРОСТЕЛЬОВ


«У найкоротший термін ми отримали більш потужну ракету, і хочу підкреслити, що робота наших науковців і конструкторів у межах реалізації ракетної програми, затвердженої РНБО, системно продовжується», - зазначив Секретар РНБО України.

 

190404 vilhaM 1


Він повідомив, що найближчим часом очікується завершення розробки нового покоління ракет цього класу, здатних вражати цілі на відстані понад 200 кілометрів.

 

190404 vilhaM 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues