190408 Zoopark3 0Контрбатарейний радар 1Л220УК, який був розроблений КП «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», успішно завершив польовий етап державних випробувань.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Випробування, які проходили на одному з полігонів Збройних Сил України, дозволили підтвердити тактико-технічні характеристики 1Л220УК, який значно перевищує за ними контрбатарейні радари, що зараз знаходяться на озброєнні Збройних Сил України.

 


Контрбатарейний радар 1Л220УК призначений для розвідки позицій артилерії противника. Завдяки потужній радіолокаційній станції, яка працює у мікрохвильовому діапазоні, радар «бачить» снаряди, а потужна цифрова система «будує» траєкторії їх польотів.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПОЧАЛИСЯ ДЕРЖАВНІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОЇ КОНТРБАТАРЕЙНОЇ РЛС 1Л220УК ВІД «НВК ІСКРА»


Це дозволяє визначити на відстані десятків кілометрів точне місцеперебування ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони та тактичних ракет.

 

190408 Zoopark3 1


Потужність цифрової фазованої активної решітки 1Л220УК дає можливість розмістити контрбатарейний радар за декілька десятків кілометрів від позиції противника та спостерігати за полем бою у секторі до 180 градусів.

 

Новина по темі: НА ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНЦІ ПОБАЧАТЬ НОВУ КОНТРБАТАРЕЙНУ РАДІОЛОКАЦІЙНУ СТАНЦІЮ 1Л220УК


Використання контрбатарейних радарів є важливим елементом ведення сучасної війни, який дозволяє у рази підвищити ефективність ведення бойових дій та за мінімальний час знищувати ворожу артилерію.

 

Новіна по темі: «ІСКРА» РАЗОМ З ЗАКОРДОННОЮ КОМПАНІЄЮ СТВОРЯТЬ НОВУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНУ КОНТРБАТАРЕЙНУ РЛС


Наразі ж, запорізьке КП «НВК «Іскра», після успішного завершення держвипробувань, готове до серійного виробництва 1Л220УК для забезпечення Збройних Сил України.

 

190408 Zoopark3 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues