190415 foton 0Нова система світлосигнального обладнання «Фотон» українського виробництва днями була офіційно прийнята на постачання Збройних Сил України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони України.


Новинкою вже обладнали чотири військові аеродроми. Нещодавно завершили розгортання системи й на Черкащині.


«Над створенням комплекту ми працювали із підприємством-виробником понад три роки. Серед головних вимог до нього — застосування сучасних технологій, відповідність міжнародним стандартам та найголовніше — незалежність від закордонних постачальників. Це нам вдалося реалізувати», - розповів провідний спеціаліст командування Повітряних Сил ЗС України Володимир Манаєнков.

 

190415 foton 1


Обладнання має гарантію 5 років чи 5 тисяч годин. На аеродромі у Хмельницькій області, де воно й тестувалося, комплект безвідмовно працює вже протягом трьох років.

 

Новина по темі: ВЖЕ ТРИ ВІЙСЬКОВІ АЕРОДРОМИ ОБЛАДНАНІ НОВИМИ ВІТЧИЗНЯНИМИ СИСТЕМАМИ СВІТЛОСИГНАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ «ФОТОН»


Володимир Манаєнков також додав, що найближчим часом світлосигнальне обладнання також планують встановити на військових аеродромах Вінниччини та Полтавщини. Крім того, є замовлення на постачання комплектів до авіаційних частини Сухопутних військ та Військово-морських Сил.

 

190415 foton 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues