190417 sholom 0На базі васильківської 40-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ почалися випробування захисних шоломів для льотчиків французького виробництва.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на програму «Бастіони» Прес-центру Командування Повітряних Сил ЗС України.


Українські військові повинні випробувати спорядження французького виробництва, оцінити його надійність, зручність та перевірити ефективність експлуатації.

 

Новина по темі: ЗСУ ТЕСТУЮТЬ НОВУ ЗИМОВУ ФОРМУ З GORE TEX


Французький шолом моделі LA 100 з кисневою маскою UA21S пристосований виробником для використання у літаках типу МіГ-29 та Л-39. Однією з його особливостей є можливість використання спеціальної системи прицілювання, яка кріпиться вгорі шолома.

 

190417 sholom 2

 

Закупівля спеціального захисного обладнання нового типу є вкрай важливим кроком, оскільки наразі українські льотчики користуються різними типами шоломів радянського виробництва (ЗШ-3, ЗШ-5, ЗШ-7), у яких закінчуються строки експлуатації.

 

Новина по темі: ЗСУ ПОЧНУТЬ ОТРИМУВАТИ НОВІ СУЧАСНІ ФЛЯГИ ТА ГІДРАТОРИ (ВІДЕО)

 

Варто зазначити, що про закупівлю такого обладнання стало відомо у грудні 2017 року. При цьому, отримані від США у 2015 році 200 комплектів авіаційних шоломів, так і не змогли пристосувати для наших літаків.

 

190417 sholom 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues