190417 BMP1 0БМП-1АК, які були закуплені в ЄС та поставлені ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», до Збройних Сил України перебувають на гарантійному технічному обслуговуванні, а вартість їх закупівлі прирівнюється до витрат на ремонт аналогічної кількості наявних у ЗСУ бронемашин такого типу.

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт».


Мова йде про півсотні бойових машин, які були поставлені в Україну для потреб Збройних Сил України у минулому році.

 

Публікація по темі: СКАНДАЛ З БМП-1: ХТО ВИГАДАВ «ЗРАДУ» З КУПІВЛЕЮ ЧЕСЬКОЇ БРОНЕТЕХНІКИ


Контракт на постачання БМП був укладений з компанією Petralink Limited після надходження пропозиції у квітні 2017 року. Рішення про закупівлю цих машин було прийняте в результаті порівняння комерційних пропозицій аналогічної продукції від декількох постачальників та перевірки розрахунково-калькуляційних матеріалів. Зазначається, що ці БМП-1АК ніколи не були в експлуатації, перебували на зберіганні, а протягом 2017-2018 років пройшли капітальний ремонт із заміною необхідних вузлів та агрегатів.

 

Новина по темі: ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ ОСОБИСТО ПЕРЕВІРИЛИ ЯКІСТЬ БМП-1АК, ЯКІ БУЛИ ПОСТАВЛЕНІ В РАМКАХ ВТС УКРАЇНИ ТА ПОЛЬЩІ


У «Спецтехноекспорті» підкреслили, що ціна однієї такої БМП-1 після капітального ремонту та з нульовим пробігом, прирівнюється до витрат Міністерства оборони України лише на ремонт однієї власної бронемашини. У вартість поставлених БМП-1 також входило гарантійне технічне обслуговування усіх нових бронемашин компанією «Petralink Limited» на території України протягом тривалого часу їх експлуатації.

 

Новина по темі: ЗС УКРАЇНИ ОТРИМАЛИ ВІДРЕМОНТОВАНІ ПОЛЬСЬКОЮ КОМПАНІЄЮ БМП-1АК (ФОТО)


«Постачання «Спецтехноекспортом» БМП-1 в Україну поки що є єдиним прикладом повного успішного виконання контракту на поставку в Україну крупної військової бронетехніки з ЄС. Через ряд причин політичного характеру, більшість компаній, що мають в наявності такі бронемашини, не можуть отримати експортні ліцензії для їх відправки в Україну», - наголосили у прес-службі підприємства.

 

190417 BMP1 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues