190418 PRESIDENT 017 квітня, під час публічної дискусії представників позапартійної ініціативи Виборча Рада UA та коаліції громадських організацій Реанімаційного Пакету Реформ з кандидатом в Президенти України Петром Порошенком, він повідомив, про те, що процес аудиту ДП «Укроборонпрому» запущено.


Про це повідомляє Defense Express, з поисланням на офіційний сайт Адміністрації Президента України.


Президент України Петро Порошенко наголошує, що його завдання як Глави держави та Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України забезпечити проведення неупередженого розслідування фактів корупції в оборонному секторі, а вже справа правоохоронних органів – розслідувати, довести і притягнути всіх винних до відповідальності.

 

За його словами, з цією метою в Державному концерні «Укроборонпром» вже здійснюються конкретні кроки.

 

«Аудит розпочався. Аудит розпочався з того, що прийнято відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони України, яким зобов’язали «Укроборонпром» надати відповідні документи. В тому числі, йдеться про зняття грифу «таємно». І підібрати тих аудиторів, які будуть мати доступ до державної таємниці для того, щоб зробити чистий, неупереджений аудит, який викликає довіру», - сказав Глава держави.

 

Публікація по темі: УКРАЇНІ ПОТРІБНА ГНУЧКА Й АДАПТИВНА АРМІЯ


«Запущено аудит. Прийнято рішення Уряду для того, щоб він був профінансований. До аудиту допущена одна з найбільших чотирьох всесвітньо відомих компаній, якій довіряють у світі», - додав Президент.

 

Глава держави підкреслив, що зазначені рішення були ухвалені для забезпечення не майбутнього аудиту, а для перевірки фактів, що вже були оприлюднені журналістами. «Перевірити: а чи правда це, чи ні. Бо з будь-якими матеріалами розслідування треба йти в правоохоронні органи. А стаття у найшанованішому виданні – це просто інформація, тим більше, що вона взята з витоку, який відбувся у правоохоронних органах», - сказав він.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, РНБО доручила провести аудит і ревізію діяльності "Укроборонпрому" із залученням іноземних експертів.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues