190418 armyЗСУ мають найбільший рівень заслуженої довіри й поваги збоку суспільства та є сьогодні надійним гарантом суверенітету, територіальної цілісності й незалежності держави.

 

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час публічної дискусії з представниками позапартійної ініціативи Виборча Рада UA та коаліції громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

 

“Я вважаю, що сьогодні саме Збройні Сили України з одного боку користуються найбільшим рівнем заслуженої довіри і поваги збоку суспільства, а з іншого — сьогодні є надійним гарантом суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави на відміну від тих папірців-меморандумів, які були підписані на початку існування нашої держави”, - сказав Порошенко.

 

При цьому він наголосив, що протягом останніх п'яти років українська армія була відроджена не просто з нуля, а з “мінусових” позицій.

 

“Я зараз чесно можу сказати, що дуже багато було хвилин, коли під час російського наступу у нас від лінії зіткнення, від лінії фронту, до Києва не було жодної бойової частини. Ми намагалися в 2014 році значно активізувати розбудову підрозділів територіальної оборони, готувалися до найгіршого сценарію, і мені приємно, що тоді нам вдалося мобілізувати державу і волонтерський рух, що були найкращі прояви добровольчого руху. І в цих умовах ми зробили неможливе, бо на створення однієї бригади “натівські” генерали казали, що потрібно мінімум п'ять років і щоби створити армію йдеться про десятки років. І коли вони приїжджають і бачать, що вдалося зробити за три-чотири-п'ять років”, - сказав Президент.

 

Публікація по темі: ЯКА АРМІЯ ПОТРІБНА УКРАЇНІ

 

При цьому він уточнив, що йдеться не лише про систему забезпечення, підготовки, переозброєння, запуску оборонної промисловості, але й про те, що “рівень мотивації, координації, взаємосумісності з країнами НАТО на сьогодні просто вражає”.

 

Водночас Глава держави зазначив, що ухвалення у червні 2018 року закону «Про національну безпеку України» є доленосним рішенням для держави.

 

“Я готовий звітувати і щодо законодавчих змін. Я думаю, що доленосним рішення є закон “Про національну безпеку”. Я впевнений у тому, що модернізація сектора безпеки і оборони, а не лише ЗСУ відповідно стандартів НАТО є тим дороговказом, який приведе нашу країну до повномасштабного членства в Організації Північноатлантичного договору” - наголосив Порошенко.

 

Читайте також англійською тут: POROSHENKO: POWERFUL ARMY IS GUARANTOR OF UKRAINE’S INDEPENDENSE

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues