190422 Grom 0Для випробувань у Збройних Силах України готовий дослідний зразок нового оперативно-тактичного комплексу розробленого Конструкторським бюро «Південне».

 

 


Про це на 65 річниці (відзначалася 12 квітня ц.р.) з дня створення КБ розповів Генеральний директор підприємства Олександр Дегтярьов, повідомляє Defense Express з посиланням на УМП.


Крім того також готовий дослідний зразок для іноземного замовника.

 

Новина по темі: ПЕРШІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО ОТРК "ГРІМ-2" ЗАПЛАНОВАНІ НА 2019 РІК


Випробування вітчизняного ОТРК заплановані на осінь 2019 року.

 


«Це і оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім», дослідний зразок якого виготовлений в рамках іноземного контракту, а другий – для випробувань Збройними Силами України», – розказав гендиректор КБ Олександр Дегтярьов.

 

Новина по темі: ШАСІ ДЛЯ ОТРК «ГРІМ» РОЗРОБИВ ТА ВИГОТОВИВ ХАРКІВСЬКИЙ ЗАВОД ТРАНСПОРТНОГО УСТАТКУВАННЯ

 

Нагадаємо, оперативно-тактичний ракетний комплекс «Грім-2» (експортна назва для ОТРК «Сапсан») розробляється для ураження одиночних і групових стаціонарних цілей на дальностях від 50 до 280 км. Бойова частина ракети проектується масою у 480 кг. Вона може бути виконана за моноблочною або касетною схемою. Моноблочна схема використовує уламково-фугасну або проникаючу уламково-фугасну ампулу.

 

Новина по темі: НОВІТНІЙ ОТРК "ГРІМ" ВЖЕ НАСТУПНОГО РОКУ БУДЕ ВИПРОБУВАНИЙ НА ПОЛІГОНІ


Бортова система управління ракети інерційна, комплектується системами навігації й наведення різного типу (радіолокаційними, оптико-електронними та іншими).

 


Варто додати, що окремі частини комплексу вже проходили випробування раніше. Так, вже відбулися ходові випробування нового шасі ракетної установки, роботи основного двигуна та бойової частини.

 

Публікація по темі: ПОЧЕМУ УКРАИНСКИЙ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС «САПСАН» БУДЕТ КРУЧЕ РОССИЙСКОГО «ИСКАНДЕРА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues