190423 Piwdene 0КБ «Південне» розробляє близько десяти проектів розвитку бойової ракетної та реактивної техніки на потреби Збройних сил України.

 

 


Про це розповів Головний конструктор і Генеральний директор підприємства Олександр Дегтярьов під час урочистостей з 65-річного ювілею КБ «Південне», що відмічали 12 квітня ц.р., повідомляє Defense Express.


За його словами дві такі програми знаходяться на стадії кінцевих випробовувань.

 

Новина по темі: ДОСЛІДНИЙ ЗРАЗОК НОВОГО ОТРК ВІД КБ «ПІВДЕННЕ» ГОТОВИЙ ДО ВИПРОБУВАНЬ ЗСУ (ВІДЕО)


«Сьогодні на стадії кінцевих випробувань і передачі підприємствам в серійне виробництво у наших фахівців дві програми. Перша - оперативно-тактичний ракетний комплекс, здатний вражати наземні цілі на відстані до 280 км. Друга - нові крилаті ракети з дальністю польоту до 200 км наземного, морського і повітряного базування», - відзначив Олександр Дегтярьов.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» РОЗРОБЛЯЄ ПОКРАЩЕНІ ВЕРСІЇ БОЄПРИПАСІВ ДЛЯ РСЗВ «ГРАД» ТА «СМЕРЧ»


Крім того, конструкторське бюро займається роботами ще в декількох напрямках. Зокрема розробляються модернізовані реактивні снаряди для РСЗВ з поліпшеними тактико-технічними характеристиками та зенітно-ракетний комплекс малої й середньої дальності.

 

190423 Piwdene 1


«В стадії дослідного виробництва знаходяться створення нових, більш потужних і ефективних боєприпасів для реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) типу «Град» і зенітно-ракетного комплексу (ЗРК) малої й середньої дальності ураження повітряних цілей. Тільки за швидкістю розгортання з похідного в бойове положення він трохи поступається відомому російському аналогу С-400, за іншими параметрами він або дорівнює йому, або його перевершує», - наголосив керівник українського підприємства.

 

Новина по темі: ПЕРШІ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО ОТРК "ГРІМ-2" ЗАПЛАНОВАНІ НА 2019 РІК


Олександр Дегтярьов зауважив, що більша частина програм розробляється за власні кошти КБ й наразі держава зацікавилась лише ОТРК та крилатими ракетами.

 

Новина по темі: КБ “ПІВДЕННЕ” ЗАПАТЕНТУВАЛО НОВУ ЗЕНІТНУ РАКЕТУ. ВІДЕО


«Уряд обіцяв дати нам на розробку 8-9 програм розвитку бойової ракетної та реактивної техніки, поки замовлення є тільки на дві перших теми. Решту проектів робимо за свої кошти», - прокоментував Олександр Дегтярьов.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОЧАЛО РОЗРОБКУ ЛЕГКОЇ РАКЕТИ-НОСІЯ ДЛЯ КОСМОДРОМУ В УКРАЇНІ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues