190423 POLTORAK 0Сьогодні, під час спуску на воду розвідувального корабля на замовлення Міністерства оборони для ВМС ЗСУ, Міністр оборони Степан Полторак наголосив, що реформа управління ЗСУ є непростою і дуже відповідальною, а фінансовий ресурс дозволяє завершити у цьому році випуск броньованих катерів і приступити до виробництва ракетного катеру.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


«Сьогодні я радію від того, наскільки українські Військово-морські Сили ЗС України, які перебували у дуже важкому стані, зараз швидко набирають обертів. Бойові спроможності ВМС — за останні роки значно підвищилися, минулого року було сформовано Командування ВМС, Командування Морської піхоти, які сьогодні успішно виконують поставлені завдання, — повідомив Степан Полторак.


Новина по темі: ПОСТАЧАННЯ НОВИХ ПТРК «СТУГНА» ТА «КОРСАР» ПРАКТИЧНО УНЕМОЖЛИВИЛИ ВИКОРИСТАННЯ ВОРОГОМ ТАНКІВ НА ДОНБАСІ (ВІДЕО)


«Тільки за останні роки, ми значно підвищили рівень укомплектованості та оснащення Військово-Морських Сил в тому числі, засобами протиповітряної оборони. За всю історію України не так багато було прикладів, коли спускалися на воду потужні броньовані катери, десантні катери, а сьогодні-середній розвідувальний корабель, аналогу якого немає в Україні — по оснащенню та можливостям виконувати завдання. Це величезний прорив і це Перемога! Перемога кожного, хто працює на заводі «Кузня на Рибальському». Перемога ВМС, які отримають цей корабель до бойового складу. Фінансовий ресурс дозволяє нам завершити у цьому році випуск броньованих катерів, приступити до виробництва ракетного катеру, який нам дуже потрібний і на який будуть поставлені протикорабельні комплекси «Нептун». І сьогодні я висловлюю вдячність усім працівникам, які працюють на цьому унікальному заводі — завдяки вашій праці та професіоналізму ми крок за кроком наближаємо час нашої Перемоги!», - сказав Міністр оборони.


Як раніше повідомляв Defense Express, ЗСУ останнім часом отримали 120 нових зразків техніки.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues