190428 Delta 0В районі проведення операції Об’єднаних сил триває практичне впровадження інтеграційної платформи «Дельта», яка дозволяє значно вдосконалити процеси загальновійськового планування та управління.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-центр Об’єднаних сил.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ВІД США ІТ ОБЛАДНАННЯ ЯКЕ СТАНЕ ОСНОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)


Перевагою нової платформи є застосування єдиного протоколу інформаційного обміну, який впроваджено в країнах-членах НАТО.

 

 


За допомогою цієї системи військовослужбовці, які ведуть розвідку, наносять на електронну мапу об’єкти ворога — від вогневих засобів до пунктів управління. Враховується інформація не лише від наземних підрозділів, а й з безпілотних літальних апаратів, станцій радіоелектронної розвідки. Вся інформація замикається на єдину платформу, після чого є доступною командирам усіх ланок — від командира взводу до командувача Об’єднаних сил.

 

Новина по темі: У 2020 РОЦІ ЗСУ ПЛАНУЄ ПРИЙНЯТИ НА ОЗБРОЄННЯ ВЛАСНУ ЄАСУ


Впровадження системи дозволяє приймати управлінські рішення з урахуванням актуальної обстановки в районі загострення, оперативно та адекватно реагувати на будь-яку активність ворога. Все це входить в комплект заходів щодо роботи з удосконалення системи розвідки ЗСУ, зокрема щодо оснащення підрозділів сучасними технічними рішеннями та автоматизованими системами управління.

 

190428 Delta 1


Відзначається, що на сьогодні інтеграційна платформа «Дельта» взята на озброєння більшістю бойових підрозділів Об’єднаних сил.

 

Новини по темі:

 

ЗСУ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ ШТАБНІ МАШИНИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗВ‘ЯЗКУ ТА КООРДИНАЦІЇ ПІДРОЗДІЛІВ СА-10У (ВІДЕО)

 

ЗСУ ОТРИМАЛИ СУЧАСНІ МОБІЛЬНІ АСУ «ОРЕАНДА»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues