190430 Pawlograd 0ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» проводить відновлення реактивних снарядів великих калібрів для ЗСУ та опанувало виробництво нового палива для коригованих ракет вітчизняного комплексу «Вільха».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на дані оприлюднені в програмі «Стежками війни» телеканалу ZIK.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО НОВИХ РСЗВ «ВЕРБА» ТА «ВІЛЬХА»


Збирання відновлених реактивних снарядів для реактивних систем залпового вогню калібру 300 мм БМ-30 «Смерч» проводиться в цеху кінцевого збирання Державного підприємства «Науково-виробниче об'єднання «Павлоградський хімічний завод».

 

190430 Pawlograd 1

Елементи реактивних снарядів для РСЗВ БМ-30 «Смерч» в цеху кінцевого збирання ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» / Фото: телеканалу ZIK


«Тут два напівзаряди з’єднуються в одне ціле. Потім туди ж до них монтується ще сопло двигуна. Також в цьому цеху монтується бойова частина. І от вже готова завершена ракета буде поставлятися в українське військо», - розповідається в сюжеті програми.

 

190430 Pawlograd 2

Напівзаряди та сопла двигуна для РСЗВ БМ-30 «Смерч» в цеху кінцевого збирання ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» / Фото: телеканалу ZIK


Створення різних видів новітнього ракетного палива для відновлення старих радянських ракет, та оснащення нових стало можливим завдяки плідній праці науковців підприємства.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА-М» З ДАЛЬНІСТЮ УРАЖЕННЯ 130 КМ (ВІДЕО)


«Ми створили науково-дослідний інститут, який на сьогодні має понад 900 співробітників. Де працівники цього інституту володіють технологіями виробництва нових видів ракетних палив», - відзначив генеральний директор ДП НВО «Павлоградський хімічний завод» Леонід Шиман.

 

190430 Pawlograd 3

Нові кориговані ракети для комплексу «Вільха» під час державних випробувань у квітні 2018 року


При цьому він додав, що підприємство здатне виробляти паливо не тільки для комплексів РСЗВ, а й для бойових ракет значно більшої потужності.


«Як для ракет малої дальності, так і для ракет середньої дальності. А якщо на те буде Господня воля й міжконтинентальних балістичних ракет», - наголосив Леонід Шиман.

 

Новина по темі: У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ БУДУТЬ ГОТОВІ СОТНІ РАКЕТ ДЛЯ КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - КОРОСТЕЛЬОВ


Варто нагадати, що «Павлоградський хімічний завод» включений до виконання Державного оборонного замовлення (ДОЗ) і бере участь в випробуваннях модернізованого комплексу РСЗВ з коригованими ракетами підвищеної дальності «Вільха-М».

 

Новина по темі: ЗЕНІТНІ РАКЕТНІ ВІЙСЬКА ОТРИМАЮТЬ МОДЕРНІЗОВАНІ КОМПЛЕКСИ «БУК» ТА НОВІ РАКЕТИ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues