190502 Azerb 0У рамках міжнародної виставки IDEF-2019, що відбувається у Стамбулі, відбулася зустріч генерального директора ДК «Укроборонпром» Павла Букіна із першим заступником міністра оборонної промисловості Азербайджанської Республіки Яхья Мусаєвим.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Обговорювалися питання участі підприємств Концерну у боєприпасній програмі Азербайджану. Зокрема, щодо виробництва окремих комплектуючих до боєприпасів наземної артилерії. Це обумовлено тим, що «Укроборонпром» має усі необхідні технології виробництва та промислові потужності.

 

Новина по темі: ASELSAN ТА «УКРОБОРОНПРОМ» УКЛАЛИ КІЛЬКА УГОД ЩОДО ЗАКУПІВЛІ ОБОРОННОЇ ПРОДУКЦІЇ ДЛЯ ЗСУ


Сторони порушили питання співробітництва оборонних підприємств у частині взаємного трансферу технологій. «Укроборонпром» виявив зацікавленість у придбанні в Азербайджані боєприпасів та засобів ближнього бою.

 

190502 Azerb 1


Відбувся обмін думками щодо оптимальних шляхів реформування оборонної галузі у сучасних умовах. Азербайджанська сторона поінформувала українських представників про створення на базі Міністерства оборонної промисловості своєї країни оборонного концерну «Азесілах». Це рішення прийнято з огляду на сучасні вимоги, які відрізняються від вимог часів, коли створювали згадане Міністерство.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» БУДЕ ПОСТАЧАТИ КЕРОВАНІ 120-ММ ТАНКОВІ РАКЕТИ В ТУРЕЧЧИНУ


Там зауважили, що поява такої компанії удосконалює структуру національної оборонної промисловості, дозволяє залучити інвестиції, досягти мобільності прийняття рішень та більшої гнучкості в управлінні. Адже, на відміну від міністерства, принципи управління державною корпорацією є досконалішими і це полегшує можливості залучення інвестицій.

 

Новина по темі: ПАВЛО БУКІН: УКРАЇНА ТА АЗЕРБАЙДЖАН МАЮТЬ КОЛОСАЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ДЛЯ КООПЕРАЦІЇ У СФЕРІ ВТС

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues