190502 VMS 1В рамках Міжнародної оборонної виставки «IDEF-2019», яка наразі триває у Стамбулі, відбулась зустріч командувача ВМС Збройних Сил України адмірала Ігоря Воронченка з командувачем ВМС Турецької Республіки адміралом Аднаном Озбалом, на якій вони обговорювали співробітництво у військово-морській сфері.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт МО України.


Керівники флотів обговорили першочергові напрями військового співробітництва у військово-морській сфері. Зокрема, мова йшла про взаємне відвідування портів кораблями ВМС Турецької Республіки та ВМС ЗС України, у тому числі візити до порту Тузла (м. Гьольджук) українських навчальних катерів.


Публікація по темі: УКРАЇНА ТА ТУРЕЧЧИНА: ПЛІДНЕ СПІВРОБІТНИЦТВО

 

190502 VMS 0


В ході зустрічі було визначено пріоритетні напрямки двостороннього військового співробітництва і зазначені актуальні питання регіональної безпеки, розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні. Сторони наголосили на важливості підтримки військового діалогу, зокрема подальшого проведення спільних тренувань типу «PASSEX» та участі у навчаннях серії «Сі бриз».


Крім того, обговорювались питання обміну інформацією про надводну обстановку в рамках операції Військово-Морських Сил Турецької Республіки «Чорноморська гармонія».

 

Читайте також англійською тут: UKRAINIAN, TURKISH COMMANDERS DISCUSS COOPERATION IN NAVAL SPHERE


Як раніше повідомляв Defense Express, Україна та Туреччина поглиблюють співпрацю у сфері оборонної промисловості.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues