190503 DPSU 0Президент України Петро Порошенко під час візиту у центр підготовки особового складу ДПС імені генерал-майора Ігоря Момота в Оршанці заявив, що для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на Укрінформ.

 

“Для прикордонної служби будуть закуплені 24 сучасних легких патрульних вертольоти. У країні реалізується 18 спільних міжнародних проектів, що стосуються удосконалення охорони кордону”, - сказав він.


Крім того, повідомив Порошенко, буде розгорнуто регіональне управління морської охорони, корабельно-катерний склад поповнено новим катером типу UMC-1000.


“У цьому році очікуємо укладання договорів на будівництво 22 сучасних кораблів патрульного класу”, - сказав він.


Новина по темі: ДПСУ РАЗОМ ІЗ ЄВРОПЕЙЦЯМИ РОЗРОБЛЯЄ ПРОЕКТ УПРАВЛІННЯ КОРДОНОМ ВАРТІСТЮ 60 МЛН ЄВРО


Службою впроваджуються сучасні підходи інтегрованого управління кордонами та проводяться спільні заходи з протидії транскордонній злочинності. Налагоджено ефективну співпрацю з прикордонними і правоохоронними відомствами країн-партнерів та міжнародними безпековими інституціями, додав Порошенко.


За його словами, він дав чітке завдання – це імплементація до єдиного європейського та євроатлантичного безпекового простору. “Впевнений, що це завдання українські прикордонники виконають”, - наголосив Президент.

 

Читайте також англійською тут: UKRAINIAN BORDER GUARDS TO GET 24 PATROL HELICOPTERS AND SPEEDBOAT


Як раніше повідомляв Defense Express, ДПСУ планує надати гелікоптери кожному прикордонному загону швидкого реагування.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues