190504 Neptun 0ДП «Одеський авіаційний завод» працює над перспективною програмою – створенням повітряної платформи для використання корабельної крилатої ракети «Нептун».

 

 


Про це учора, 3 травня, розповів Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи з робочим візитом на «Одеському авіаційному заводі», що входить до складу ДК «Укроборонпром», повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Міністерства оборони.

 

Новина по темі: ЗА 2 РОКИ В УКРАЇНІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ МОДЕРНІЗОВАНИЙ ЛІТАК-РОЗВІДНИК З ДАЛЬНІСТЮ ФІКСАЦІЇ ПОНАД 100 КМ (ВІДЕО)


«Ми завершуємо випробування протикорабельної крилатої ракети «Нептун». Вона є різного базування, як наземного та морського, так і повітряного. І зараз ми працюємо, щоб створити повітряну платформу для використання цієї ракети», - наголосив Степан Полторак.

 


Над складним завданням Міноборони вже працюють конструктори підприємства.

 

Новина по темі: АВІАЦІЙНИЙ ВАРІАНТ ПКР «НЕПТУН» ПОНЕСЕ СУ-24М, А МОРСЬКИЙ – «ЛАНЬ-ЛК»


«Треба модернізувати всю бортову систему і прив'язати радіоелектронну систему управління ракетою управління літака», – відзначив генеральний директор ДП «Одеський авіаційний завод» Віталій Юхачов.

 

190504 Neptun 1

Степан Полторак на ДП «Одеський авіаційний завод» / Фото: 5 канал


Крім того Міністр оборони зазначив, що наразі визначено три основні напрямки, над якими працює персонал Одеського авіазаводу. Це модернізація та ремонт навчальних літаків Л-39, модернізація розвідувального літака Су-24МР та власне створення повітряної платформи для використання корабельної крилатої ракети «Нептун».

 

Новина по темі: НАСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ПРОТИКОРАБЕЛЬНОГО РАКЕТНОГО КОМПЛЕКСУ «НЕПТУН» ЗАПЛАНОВАНІ НА ТРАВЕНЬ 2019 РОКУ


«Ми обговорили яка необхідна допомога від міністерства оборони, щоб покращити ефективність роботи вашого підприємства (ДП «Одеський авіаційний завод» - прим. ДЕ). На цей рік у нас замовлення в районі 300 млн, але після того, що я побачив я думаю що фінансування і замовлення будуть збільшені, тому що я бачу реальну роботу і реальний результат», - наголосив Міністр оборони, звертаючись до персоналу та керівництва Одеського авіаційного заводу.

 

Новина по темі: ОДЕСЬКИЙ АВІАЦІЙНИЙ ЗАВОД МОДЕРНІЗУВАВ ЧЕТВЕРТИЙ В ЦЬОМУ РОЦІ L-39М1 ДЛЯ ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues