190506 LDARZ 0З початку російської агресії на Львівському Державному авіаційно-ремонтному заводі, який входить до складу ДК «Укроборонпром», було відремонтовано та модернізовано близько 30 фронтових винищувачів МіГ-29 ЗСУ.

 

 


Цю інформацію оприлюднив Міністр оборони України Степан Полторак під час візиту на ЛДАРЗ 3 травня, повідомляє Defense Express.

 

«За останні роки ви поставили на крило майже 30 літаків. Частково відремонтували, частково провели модернізацію». – наголосив Міністр оборони.

 

Новина по темі: НА ЛДАРЗ ОНОВЛЮЮТЬ ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ ДЛЯ РЕМОНТУ ВІЙСЬКОВОЇ АВІАЦІЇ

 

При цьому він відзначив, що ремонт та модернізація українських бойових літаків проводиться з використанням саме вітчизняних деталей та агрегатів.

 

Новина по темі: ЗСУ ОТРИМАЛИ ДВА МОДЕРНІЗОВАНИХ ВИНИЩУВАЧА МІГ-29МУ1


«Зараз ми не тільки ремонтуємо наші літаки, ми навчилися проводити модернізацію за рахунок наших комплектуючих — це дуже важливий елемент у підвищенні бойових спроможностей Повітряних Сил. І сьогодні завод працює саме в такому режимі — ремонт і модернізація з комплектуючих, які виготовляються на підприємствах України», — зазначив Степан Полторак.

 

190506 LDARZ 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues