190506 OOS 0Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко звільнив генерал-лейтенанта Сергія Наєва з посади Командувача об'єднаних сил та призначив на цю посаду генерал-лейтенанта Олександра Сирського.

 

 

 

Глава держави оголосив про підписання відповідних Указів сьогодні, 6 травня, під час робочої поїздки до Донецької області, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Президента.

 

Петро Порошенко висловив переконання, що особовий склад під керівництвом Сергія Наєва виконав поставлені ним як Президентом завдання «на успішно». «Дякую, Сергію Івановичу, Вам особисто та всім військовослужбовцям, які беруть участь в операції Об’єднаних сил, за мужність, рішучість і стійкість, які були виявлені при наданні відсічі російським окупантам», - сказав Глава держави.

 

Новина по темі: НАЄВ: З ПОЧАТКУ ООС ПОВЕРНУЛИ ПІД КОНТРОЛЬ УРЯДУ ТРИ НАСЕЛЕНІ ПУНКТИ ДОНБАСУ

 

Президент повідомив, що зазначене рішення було ухвалено за пропозицією Міністра оборони Степана Полторака та Начальника генерального штабу Збройних Сил, Головнокомандувача ЗСУ Віктора Муженка.

 

Новина по темі: НАЄВ: УКРАЇНСЬКЕ ВІЙСЬКО МАЛО ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД АРМІЙ КРАЇН НАТО


«Я прийняв рішення підтримати пропозицію Міністерства оборони і призначити на посаду Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сирського Олександра Станіславовича», - сказав він.

 

190506 OOS 1

 

За словами Петра Порошенка, новий командувач ООС успішно пройшов всі командні посади: від командира взводу до заступника Начальника генерального штабу – посада, яку він займав до призначення. Також Олександр Сирський брав активну участь в антитерористичній операції, в складних умовах 2014-2015 року був начальником штабу, пізніше – очолював АТО в найскладніші моменти нашої історії.

 

Новина по темі: МИ БІЛЬШЕ НЕ МИРИМОСЯ З БЕЗКАРНИМИ ОБСТРІЛАМИ НАШИХ ПОЗИЦІЙ - НАЄВ


«Я вітаю вас, шановний Олександре Станіславовичу, з почесною, але дуже відповідальною посадою. Я наказую вам вміло застосувати весь ваш досвід в ім’я Української держави, українського народу і в координації з керівництвом держави забезпечити звільнення української землі і відновлення українського суверенітету над окупованими територіями», - сказав Глава держави, звертаючись до новопризначеного керівника ООС.

 

Читайте також англійською тут: POROSHENKO APPOINTS NEW JOINT FORCES COMMANDER

 

Новина по темі: НАЄВ: «ЛІНІЮ ЗІТКНЕННЯ НА ДОНБАСІ МИ КОНТРОЛЮЄМО НАДІЙНО»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues