190507 vanguardПрограма Vanguard є стратегічною спробою об’єднати науку і техніку з прототипами сучасних систем озброєнь для допомоги військовій галузі випередити основних конкурентів у технологіях ведення бойових дій.

 

Прагнення раніше за конкурентів створити сучасне озброєння, а саме гіперзвукову зброю, лазери, мережеві крилаті ракети, штучний інтелект тощо формує інтелектуальну та технічну основу програм Vanguard для ВПС США, що має стати результатом стратегічних зусиль відомства з використанням прототипів та нових систем озброєння. Про це повідомляє Defence Express із посиланням на Fox News. Основні тези програми Vanguard були сформульовані та опубліковані в «Наукових та технологічних стратегіях до 2030 року».

 

Поштовхом до створення нових програм є занепокоєння Сполучених Штатів щодо швидкості впровадження нововведень у важливих галузях технологій ведення бойових дій, що призводить до відставання від основних конкурентів. Наразі у відомстві планують використати переваги швидкого розвитку нових технологій з акцентом на постачання зброї зі значно скороченими термінами. «Програми Vanguard будуть значно обмежені в часі та обсягах для швидкого досягнення мети. Увага буде акцентована, зокрема, на передових технологіях, що об’єднують окремі базові дослідження, а також експерименти та створення прототипів для просування інноваційних можливостей», – зазначається в стратегії.

 

Новина по темі: BAE SYSTEMS РОЗРОБИЛА БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНУ СИСТЕМУ ЗАХИСТУ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

 

Нова стратегія ВПС охоплює широку сферу пріоритетів, зокрема значну кількість датчиків, багатоплатформний обмін інформацією та високоточну зброю із підтримкою штучного інтелекту. Кожна з цих систем вже використовуються в тому чи іншому вигляді у військах, тому наразі задача полягає в масштабуванні цих систем та створенні нових можливостей для сьогоднішніх технологій. Наприклад, лазерна зброя вже використовуються на кораблях ВМФ, а наразі розробляються прототипи для розгортання на винищувачах та супутниках.

 

Новина по темі: B-2 ТА F-35: ЯК ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ЗМІНЮЄ СТРАТЕГІЮ АТАКИ

 

Цей комплексний підхід передбачає розробку та впровадження нового програмного забезпечення для тих систем, що вже існують – таким чином розробники пропонують уникнути проблем з тим, що перспективні технології залишаться на «полицях» чи будуть застосовані без належного опрацювання.

 

Подвійна стратегія у рамках програм Vanguard спрямована на уникнення цих сценаріїв та водночас забезпечення технічної переваги для військових сил США.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues