190513 LBTZ 0Впродовж року ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відвантажило Збройним силам України близько 100 одиниць військової техніки.

 

 


Про це стало відомо під час святкування 75-річча з дня створення українського підприємства, яке відмічали 10 травня ц.р., повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ЛБТЗ ПРЕДСТАВИВ НОВУ БРЕМ «ЗУБР» (ВІДЕО)


Повідомляється, що близько 70 бойових машин було відправлено з підприємства до війська на Схід країни у минулому році. А цього року ЛБТЗ вже відвантажив українським танкістам понад 30 ОБТ.

 


«Зокрема цього року завод вже передав у війська 34 відновлених танки. Тридцять чотири, це повноцінний танковий батальйон», - відзначив кореспондент «Армія ФМ» Олексій Мазурін, який побував на урочистостях.

 

Новина по темі: ЛБТЗ У 2019 РОЦІ УКЛАВ КОНТРАКТІВ МАЙЖЕ НА МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ ТА ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ

 

Нагадаємо, ЛБТЗ спеціалізується на розробці, виготовленні, модернізації та ремонті різноманітних броньованих ремонтно-евакуаційних машин (БРЕМ), інженерної техніки та танків Т-72. Проте останнім часом підприємство освоїло ремонт і більш потрібних ЗСУ Т-64.

 

190513 LBTZ 2


«Найвагомішим досягненням за минулий та теперішній рік на нашому підприємстві є освоєння ремонту основного бойового танку Збройних сил України - Т-64», - наголосив головний інженер ЛБТЗ Герман Сметанін.

 

Новина по темі: 20 “ДОЗОРІВ-Б”, ТАНКИ Т-72, БРЕМИ ТА ПОЖЕЖНІ МАШИНИ ВИГОТОВИТЬ ЛБТЗ ДЛЯ ЗСУ


Крім того, завод завершив визначальні відомчі випробування нової БРЕМ «Лев» на базі Т-72 та розробив нову броньовану ремонтно-евакуаційну машину «Зубр».

 

190513 LBTZ 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues