190516 LDC 1Сьогодні, 16 травня, у місті Бровари, Київської області громадська спілка «Ліга оборонних підприємств» презентує свою діяльність Київській асоціації військових аташе.


Про це повідомляє Defense Express.


На виставці, яку підготувала «Ліга оборонних підприємств» свої зразки військової техніки, радіозв’язку, медичних засобів, а також засобів особистого захисту презентують такі компанії як: Телекарт-Прилад, Avpharma, Ecotest, Техімпекс, УкрСпецТехніка, корпорація Таско та інші.

 

190516 LDC 2


Вітальне слово взяв на себе Генеральний директор «Ліги оборонних підприємств Ясинський Олександр Олександрович. Він привітав усіх присутніх і відзначив важливість інтересу з боку військових аташе, дипломатичних установ представлених в Україні до досягнень приватної промисловості в Україні, адже кожна техніка яка представлена сьогодні тут перевірена війною


Новина по темі: ЛІГА ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА ДЕРЖАВНА ІННОВАЦІЙНА ФІНАНСОВО-КРЕДИТНА УСТАНОВА ДОМОВИЛИСЯ ПРО СПІВПРАЦЮ


Своєю чергою, під час наданого слова заступник Генерального директора Укроборонпрому Омельченко Сергій Григорович зазначив, сьогодні концерн подолав монополію і тепер приватні підприємці можуть вільно співпрацювати із будь-якими іноземними замовниками.

 

190516 LDC 3


Президент Київської асоціації військових аташе Норберт Гес наголосив, що наразі він не знайомий із «Лігою оборонних підприємств», але усі присутні аташе готові до співпраці та ознайомленню із представленими компаніями, а також безпосередньо із Лігою.


Як раніше повідомляв Defense Express, Ліга оборонних підприємств України презентуватиме свою діяльність військовим аташе.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues