190516 parashut 0НВП «Авіаційні системи України» налагодило виробництво гальмівних парашутів для фронтової авіації.

 

 


Про це повідомив директор інформаційного агентства Defense Express Сергій Згурець.

 

Публікація по темі: НАРОДЖЕННЯ ПАРАШУТУ. Ч.1

 

За його словами, українська компанія виготовляє майже всю лінійку систем для літаків МіГ-25, МіГ-29, МіГ-31, Су-24, Су-25, Су-27 та Су-30. Також доробляються гальмівні парашути для Су-17, Су-20 і Су-22. У країнах азіатського регіону багато літаків цих типів і їх власники мають міцний намір диверсифікувати свої закупки, відійшовши від довічного постачальника – Російської Федерації. Компанія стабільно постачає свою продукцію в чотири країни. Є потенційні напрацювання ще з понад десятком країн як в Азії, так і в Африці.

 

190516 parashut 1

 

Крім того, днями розпочнуться випробування одразу двох систем на потреби Повітряних сил Збройних сил Украї́ни – ПТК-10 та ПТК-29 на МіГ-29 та Су-27, це дві основні ключові машини українських ВПС. Наступний етап буде влітку ц.р. – ПТК-6 і ПТК-25 на Су-24 і Су-25 відповідно.

 

190516 parashut 3

 

Також, НВП «Авіаційні системи України» співпрацює з підрозділами наших десантних військ. Зокрема, систематизується досвід експлуатації вантажних парашутних систем задля створення вітчизняних зразків таких систем. Підприємство виготовило і передало десантникам на дослідну експлуатацію комплект амортизаційних самонаповнючихся оболонок АС-2 до вантажної системи ПБС-915 («Шельф»), триває робота над виробництвом амортизаційних оболонок до платформ П-7.

 

Публікація по темі: НАРОДЖЕННЯ ПАРАШУТУ. Ч.2


Найбільш амбітний проект – це вантажна система типу МКС-350-9. Саме зараз велика кількість вантажних систем на її базі стали потрібні одній з країн азійського регіону і київське науково-виробниче підприємство «Авіаційні системи України» вже готується до виконання цього контракту.

 

190516 parashut 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues