190517 Bucharda 0Новий 120-мм міномет «Бучарда», виробництва ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод», цього тижня починає державні випробування.

 

 


Новинку продемонстрували учора, 16 травня, під час презентації продукції членів «Ліги оборонних підприємств України», що проходила у Броварах, повідомив директор Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці в Facebook.


Зазначається, що на відміну від 120-мм міномету М120-15 «Молот», що є майже повною копією старого радянського міномета 2Б11, новинка є самостійним вітчизняним продуктом з численними доробками.

 

Новина по темі: НОВА УКРАЇНСЬКА 125-ММ ТАНКОВА ГАРМАТА ПРОЙШЛА ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИПРОБУВАНЬ


Так, однією з особливостей міномету є нова конструкція опорної плити, яка дозволяє вести вогонь на 360 градусів без необхідності зміни положення опорної плити.

 

190517 Bucharda 1


«Вдосконалено ряд механізмів - тепер вони не замерзають зимою, що є «хворобою» всіх існуючих мінометів. Розроблено і новий колісний хід, який дозволяє вести вогонь, не відстібаючи сам міномет», - розповів заступник технічного директора ПАТ «Старокраматорський машинобудівний завод» Сергій Одаренко.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ СТВОРЕНО ВІТЧИЗНЯНИЙ 82 ММ МІНОМЕТ


Також він відзначив, що ствол міномету зроблений з українських перевірених марок сталі найвищої якості.


Нагадаємо, що власне стволи 120-мм міномету М120-15 «Молот» який збирають на ПАТ «Завод «Маяк» виробляються саме на краматорському підприємстві.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ НОВОГО УКРАЇНСЬКОГО МОБІЛЬНОГО МІНОМЕТНОГО КОМПЛЕКСУ «БАРС-8ММК» (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues