190523 Peru 0Військово-повітряні Сили Республіки Перу зацікавлені використати потенціал і досвід України для ремонту та модернізації власних транспортних і бойових літаків, що знаходяться на озброєнні країни.

 

 


Про це було наголошено під час переговорів представників ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», що входить до складу ДК «Укроборонпром», із вищим командуванням ВПС Перу, повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.


Зустріч відбулася на українському стенді у рамках VII Міжнародної виставки оборонних технологій, озброєння та запобігання стихійним лихам SITDEF-2019, що відбулася 16-19 травня 2019 року у столиці Республіки Перу – Лімі.

 

190523 Peru 1

Штурмовик Су-25 ВПС Перу


Під час переговорів перуанська сторона висловила готовність до стратегічної співпраці з українськими компаніями. Було зауважено, що українські підприємства історично залучені у процеси розробки, модернізації та експлуатації авіаційної техніки Республіки Перу.

 

Новина по темі: АЕРОКОСМІЧНИЙ САЛОН EURASIA-2018: ПРЕДСТАВЛЕНО СПІЛЬНУ ПРОГРАМУ ТУРЕЧЧИНИ ТА УКРАЇНИ ЗІ СТВОРЕННЯ ЛІТАКА АН-188. ВІДЕО


Перуанська сторона зазначила, що розглядає Україну одним із правонаступників розробок, інтелектуальних прав і технологій, створених в авіаційній сфері у часи СРСР. А відтак, Україна має повне право здійснювати ремонт та модернізацію авіатехніки, що знаходиться на озброєнні ВПС Республіки Перу.

 

190523 Peru 2

Гелікоптери «Мі-26» ВПС Перу у Центрі технічного обслуговування і ремонту авіаційної техніки в Лімі. Червень 2017 року / Фото: bmpd


Особливий інтерес у представників ВПС Перу викликає досвід українського авіабудування, здобутий у боротьбі із російською агресією, зокрема щодо модернізації бойових і транспортних літаків. З огляду на близькість технічних і бойових характеристик техніки, яка знаходиться на озброєнні Перу і України, сторони визначили, що залучення Укроборонпрому до удосконалення парку перуанських літаків є економічно і технічно обґрунтованою пропозицією.

 

190523 Peru 3

Гелікоптери «Мі» ВПС Перу 3 лютого 2019 року на повітряному параді на честь 100-річчя Військово-повітряних сил країни


Мова ішла також про залучення України до процесу забезпечення оперативної придатності парку гелікоптерів Перу. Окремо представники Перу відзначили досягнення України у розробці, виробництві та застосуванні в умовах бойових дій безпілотних літальних апаратів.

 

Новина по темі: «АНТОНОВ» ПРЕДСТАВИТЬ В ІНДІЇ ЧОТИРИ ПРОГРАМИ


Командування ВПС країни наголосило, що за 30 років використання літаків сімейства «Ан» доведено їхню максимальну пристосованість до умов високогір’я, а також тропічного й пустельного клімату. Було висловлено бажання і надалі експлуатувати їх, а відтак озвучено зацікавленість подовжити їхній ресурс та здійснити модернізацію за участі підприємств Концерну, зокрема ДП ДГЗІФ «Укрінмаш», ДП «Антонов» і ДП «Завод 410 ЦА».

 

190523 Peru 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues