190523 Kozak2 0Компанія «Комтел» отримала контракт від Центру впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління ЗСУ на ремонт та монтаж обладнання для модернізації багатоцільового бронеавтомобіля «Козак-2».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.


Київська компанія, що спеціалізується на послугах системної інтеграції та постачаннях професійного відеообладнання, згідно з договором від 20 травня, зобов'язується «своїми силами i засобами, на власний ризик надати за завданням Замовника послуги, за ДК 021:2015 - 501 10000-9 – Послуги з ремонту та технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання – Ремонт та монтаж обладнання для модернізаціі ББМ «Козак-2».

 

Новина по темі: НА ПОЛІГОНІ ПІД ЖИТОМИРОМ ВИПРОБУВАЛИ БРОНЬОВАНИХ «КОЗАКІВ» (ФОТО)


Вартість контракту 198 тисяч гривень. Технічні подробиці, зокрема специфікація робіт та вимоги до переобладнання транспортних засобів не розголошуються.

 

Новина по темі: «ПРАКТИКА» ПОКАЗАЛА БРОНЕАВТОМОБІЛЬ СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ДЕСАНТУ ТА ССО ЗСУ (ВІДЕО)


Також Виконавець зобов'язується під час надання послуг не передавати автотранспортні засоби третім особам, в тому числі не допускати користування ними сторонніми особами.

 

Новина по темі: У МІНОБОРОНИ ПРЕДСТАВИЛИ ПРОЕКТ НОВОГО БТР ДЛЯ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ ВМС ЗСУ (ВІДЕО)


Строк виконання робіт – до 10 червня 2019 року.

 

190523 Kozak2 1


Нагадаємо, багатоцільові бронеавтомобілі «Козак-2» розроблені та виробляються київською приватною компанією «Науково-виробниче об'єднання «Практика». Понад сотню цих бронемашин вже поставлено Збройним Силам, Національної гвардії та Державній прикордонній службі України.

 

Новина по темі: НВО «ПРАКТИКА» СТВОРИЛА КОМФОРТНИЙ САНІТАРНИЙ ЕВАКУАТОР НА БАЗІ МОДЕРНІЗОВАНОГО БТР-60 (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues