190523 VilhaPoltorak 0Нові вітчизняні кориговані ракети з підвищеною дальністю польоту («Вільха-М») та касетною бойовою частиною («Вільха-Р) за планом почнуть проходити державні випробування з серпня по жовтень ц.р.

 

 

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на слова присутнього на пусках виконуючого обов'язки міністра оборони України Степана Полторака.

 

Новина по темі: НА ПІВДНІ УКРАЇНИ ВІДБУЛИСЯ ПУСКИ МОДЕРНІЗОВАНИХ РАКЕТ «ВІЛЬХА – М» ТА «ВІЛЬХА – Р»


«Щойно мі завершили черговий етап випробувань ракет Вільха-М і Вільха-Р в одеській області. Я хотів би зазначити, що випробування проводились на різні дистанції і під час стрільб ми перевіряли різні параметри ракет», - повідомив Степан Полторак.

 


Він додав, що випробування модернізованих ракет, розроблених ДККБ «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», були успішними.


«Ми готуємося до того, щоб з серпня по жовтень провести державні випробування і поставити їх на озброєння Збройних сил України», - відзначив в. о. міністра оборони.

 

Новина по темі: ВІДБУЛИСЯ ВИПРОБУВАННЯ МОДЕРНІЗОВАНОГО КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА-М» З ДАЛЬНІСТЮ УРАЖЕННЯ 130 КМ (ВІДЕО)


«Вони дужі потрібні та показують себе як ефективна зброя», - наголосив Степан Полторак.

 

190523 VilhaPoltorak 1


Нагадаємо, перша версія з коригованим боєприпасом калібру 300 мм «Вільха» з вагою бойової частини близько 250 кг та дальністю до 70 км була прийнята на озброєння наприкінці минулого року. Ці ракети є в ДОЗ і за планом мають почати надходити у ЗСУ в з середини ц.р.

 

Новина по темі: ТУРЧИНОВ: НАСТУПНОГО ТИЖНЯ ПРОДОВЖАТЬСЯ ВИПРОБУВАННЯ РАКЕТ «ВІЛЬХА-М» І «ВІЛЬХА-Р» (ФОТО)


Більш далекобійна модифікація ракети, з дальністю до 130 км («Вільха-М») вперше була випробувана 4 квітня ц.р. Щодо більш ранніх випробувань версії ракети з касетною бойовою частиною («Вільха-Р») інформації не було.

 

Новини по темі:

 

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛОСЯ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО НОВИХ РСЗВ «ВЕРБА» ТА «ВІЛЬХА»

 

У ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ 2019 РОКУ БУДУТЬ ГОТОВІ СОТНІ РАКЕТ ДЛЯ КОМПЛЕКСУ «ВІЛЬХА» - КОРОСТЕЛЬОВ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues