190527 An32 0В рамках виконання контракту по модернізації літаків Ан-32 для Міністерства оборони Індії, протягом останніх шести місяців ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» відвантажило іноземному замовнику комплектуючі загальною вартістю 27 млн дол.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу спецекспортера.

 

Наразі готуються чергові постачання продукції за контрактом, які виконуються щомісяця.

 

Новина по темі: ДП «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» УКЛАЛО В ІНДІЇ НОВІ КОНТРАКТИ ЗАГАЛЬНОЮ ВАРТІСТЮ ПОНАД ПІВМІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

 

 

Загалом, за домовленістю сторін, умови контракту, що був підписаний у 2009 році, будуть повністю виконані до вересня 2020 року. «Завод «410 ЦА» як постачальник основної номенклатури продукції за цим контрактом успішно виконує усі свої зобов’язання.


Як повідомлялося ДЕ раніше, в кінці 2018 року ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» досягло додаткових домовленостей з індійськими партнерами щодо модернізації військово-транспортних літаків Ан-32 ВПС Індії. Завдяки їм, відвантаження нових партій продукції за контрактом відбуваються регулярно та вчасно. Українська та індійська сторони задоволені теперішнім рівнем співпраці та темпами виконання взаємних зобов’язань.

 

190527 An32 1

Літак Ан-32РЕ ВПС Індії (сн 0808) у Києві. Листопад 2015 року / Фото: Olexandr Nasushnyi


Нагадаємо, в лютому 2019 року в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «АероІндія 2019» «Спецтехноекспорт» презентувало індійським партнерам новий військово-транспортний літак Ан-132-D, який потенційно в майбутньому може повністю замінити парк Ан-32 ВПС Республіки Індія. Після перегляду демонстраційного польоту літака Ан-132, Командувач ВПС Індії Бірендра Сінгх Дханоа висловив зацікавленість та особисто оглянув літак.

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКИЙ ЛІТАК АН-132D ВРАЗИВ ВІДВІДУВАЧІВ AEROINDIA 2019 ВИДОВИЩНИМ ДЕМОНСТРАЦІЙНИМ ПОЛЬОТОМ (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues