190603 Top 0Після нещодавнього інциденту на ФКП «Завод імені Я.М. Свердлова» в місті Дзержинськ Нижегородської області, на якому у суботу, 1 червня, пролунало 3 потужних вибухи, відомий військовий журналіст Сергій Камінський зробив невелике відеодослідження щодо схожих катастроф на військових підприємствах в РФ.

 

 


Інформативний відеообзор «ТОП-10 катастроф на заводах ВПК РФ у 2018-2019 роках» був викладений на особистому каналі YouTube автором телепроекту «Техніка війни», повідомляє Defense Express.


Переглянувши відео ви зможете дізнатися про найбільш серйозні надзвичайні випадки, які відбулися на заводах країни-агресора впродовж останніх двох років.

 


Нагадаємо, інформприводом обзору став випадок на російському «Завод імені Я.М. Свердлова», де у минулу суботу сталося кілька вибухів.


За даними МНС та ЗМІ РФ в цеху, де сталися вибухи, проводилися фугасні авіабомби та компоненти до них, там же зберігалися боєприпаси. В результаті зруйновані п'ять будівель підприємства (три складських і два виробничих), виникла пожежа. Від вибухів вибило скло в 185 будинках в радіусі трьох кілометрів і на заводських територіях. Площа, пожежі склала близько 800 кв. метрів.

 

Новина по темі: НА ЄДИНОМУ В РФ ЗАВОДІ-ВИРОБНИКУ ОКТОГЕНУ ТА ГЕКСОГЕНУ СТАЛОСЯ КІЛЬКА ПОТУЖНИХ ВИБУХІВ (ВІДЕО)


«За оновленою інформацією, у зв'язку з вибухом на заводі «Кристал» всього за медичною допомогою звернулося 79 осіб, 38 працівників заводу і 41 житель міста», - повідомили у прес-служби Міністерстві охорони здоров'я Росії в суботу.

 

Новина по темі: ОДИН З ДВОХ ВЕЛИКИХ ПЛАВУЧИХ ДОКІВ РФ ЗАТОНУВ, А НА АВІАНОСЕЦЬ «АДМІРАЛ КУЗНЄЦОВ» ВПАВ 70-ТОНИЙ КРАН – ПОДРОБИЦІ КАТАСТРОФИ У МУРМАНСЬКУ


Варто відзначити, що ФКП «Завод імені Я.М. Свердлова» - це базове підприємство боєприпасної галузі, що є єдиним в Росії виробником октогена та гексогену.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues