190604 BronyaBTR4 0ДК «Укроборонпром» випустив відео випробувань відстрілом броні для БТР-4 виготовленої з фінської сталі MiiLux Protection 500.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Державного Концерну.

 

Новина по темі: ДП «ХКБМ» ЗАПУСТИЛО ВЛАСНЕ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО КОРПУСІВ БТР-4 (ВІДЕО)


«ХКБМ ім. Морозова» виготовив чергову партію БТР-4 з фінської сталі MiiLux Protection. Всі корпуси БТР-4 з неї успішно пройшли повний цикл випробувань, зокрема і відстрілом, який довів високу якість броні та всієї машини», - наголосили у прес-службі ДК.

 


Нагадаємо, для виготовлення корпусів БТР-4, відповідно до конструкторської документації, може використовуватись броня українського виробництва марки «71» (яка виробляється на українському металургійному комбінаті ПАТ «Метінвест» та загартовується на ТОВ «Лозівський ковальсько-механічний завод» - прим. ДЕ), а також фінська, бельгійська та польська броньована сталь.

 

 

Повідомляється, що марки натівських сталей було обрано після всебічних хімічних досліджень та фізичних випробувань, відстрілу з різних дистанцій та зброї різного калібру. Окрім того, ці сталі використовуються для виробництва бронетехніки по всьому світу, мають численні сертифікати якості країн ЄС та відповідають стандартам НАТО.

 

Новина по темі: ЗАВОД ІМЕНІ МАЛИШЕВА ПРЕДСТАВИВ ОНОВЛЕНИЙ БТР-4 ВЛАСНОЇ ЗБІРКИ (ВІДЕО)


Так представник фінської компанії повідомив: «Miilux 500 використовується в понад сорока країнах світу для виробництва військової техніки й відповідає стандарту НАТО Stanag L1 - L5, на що ми готові надати всі відповідні документи. Протягом 2014 року сталь Miilux успішно пройшла всі можливі балістичні та лабораторні випробування на ДП «ХКБМ». На ТОВ «Лозівський ковальсько - механічний завод» було вироблено 14 корпусів, які успішно пройшли випробування і проходять експлуатацію у військах».

 

Новина по темі: ЛКМЗ СПІЛЬНО З ХКБМ ВИГОТОВИЛИ ТА ЗДАЛИ ЗСУ ПЕРШІ 7 КОРПУСІВ БТР-4 З НОВОЇ БРОНЕСТАЛІ


Наголошується, що сталь з ЄС одразу постачається у загартованому вигляді (тоді як вітчизняна сталь марки «71» потребує окремого загартування на ЛКМЗ, що значно збільшує строки постачання, особливо враховуючи складнощі з робітничою силою на Лозовському підприємстві, внаслідок чого було зірвано ДОЗ у минулому році – прим. ДЕ). Це дозволяє розмістити нові технологічні лінії на бронетанкових заводах, скоротити виробничі витрати, а головне – ліквідувати залежність від єдиного постачальника та отримати можливість розгорнути дійсно масштабне серійне виробництво БТР-4.

 

190604 BronyaBTR4 1


«Але військова прийомка (представники Міноборони, які контролюють якість робіт на «ХКБМ ім. Морозова») відмовилась приймати виготовлену продукцію, до того, як підприємство не підтвердить хімічний склад фінської броні на її відповідність чинним в українському ОПК стандартам. Вони, як відомо, – застарілі радянські ГОСТи, які затверджені ще 30-40 років тому», - наголосили у прес-службі «Укроборонпром».

 

Публікація по темі: КОГДА НОВЫЕ БТР ДОЕДУТ В УКРАИНСКУЮ АРМИЮ


«Тобто, наявність сертифікатів якості Європейського союзу та Фінляндії, підтвердження відповідності стандартам ISO, STANAG тощо для військової прийомки – нічого не варті, адже вони не відповідають ГОСТу часів СРСР», - додали у Концерні.

 

Новини по темі: 

 

ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИЙОМКИ НА ЖБТЗ ЗУПИНИЛИ РОБОТУ ПО ВИРОБНИЦТВУ НОВИХ КОРПУСІВ ДЛЯ БТР-4

 

ВИГОТОВЛЕННЯ БТР-4 ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ АРМІЇ ДОСІ НЕ РОЗПОЧАЛОСЯ ЧЕРЕЗ БЮРОКРАТІЮ - ЕКСПЕРТ

 

Публікація по темі: СТРАСТИ ПО БРОНЕ ИЛИ ГДЕ БТРЫ?

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues